Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyakran visszatérő, gyors...

Gyakran visszatérő, gyors lefolyású felfázásos tünet?

Figyelt kérdés
Kb. általános iskolás koromban küzdöttem utoljára felfázással. Az utóbbi 3 hónapban rendszeresen előjön. Folyásom nincs. Csak azt érzem, hogy egyszerűen ég az egész nemi szervem, kívülről. Amikor pisilek az borzalmas, fáj, ég, amikor eláll, a hideg is kiráz annyira fáj. Nem emiatt, de volt általános labor (pisi+vér) - semmi extra. voltam nőgyógyásznál, ott sem... Általában ha sokat iszok, úgy elmúlik egy-két napon belül. De akkor is kellemetlen... nagyon is. Mi a fene lehet ez?

#felfázás #fájó pisilés
2014. szept. 9. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
20
2014. szept. 9. 22:00
 3/7 anonim ***** válasza:

A vese méregkiválasztó szervünk. Ha erre nem képes, azt üzeni testi szinten a lélek, hogy a párkapcsolat zűrös volta nem tud megtisztulni, feltorlódik, a lerakódás nem tud szabadon távozni. Visszafolytod az érzéseidet, nem tudod elmondani, mi bánt, ezért inkább a testen belül halmozol. A betegség mindig a test jelzése a lélek fájdalmára. Ha nem megfelelő a párkapcsolatod változtass rajta, lépj ki.

Ezért kérdeztem, hogy mennyi idős vagy, hogy van e párkapcsolatod, a korodból következtettem arra.

Készíts ülőfürdőt kamilla, cickafark és zsálya szárított leveleiből. Igyál petrezselyemből készített teát. Ez kíváló vízhajtó hatása miatt gyorsítja a baktériumok távozását.

2014. szept. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2014. szept. 9. 22:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a nyálkahártyával lehet a gond, mert amikor az sérült vagy gyulladt, akkor marja a vizelet.


Lehet valamilyen allergia is, amikor ismerős gyerekének ételallergiája alakult ki, megmarta a bőrét a széklete a pelenkában.

2014. szept. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Párod van? Tablettával védekeztek? Ha igen, akkor simán lehet, hogy rendszeresen a párodtól kapsz egy kisebb felfázást. A férfiaknál a legtöbb esetben nem okoz tünetet. Nálad meg szexuális úton terjedő felfázás lesz belőle. A sok folyadéktól elmúlik tényleg. A legegyszerűbb ha szex előtt a párod megmossa, nálunk ez a módszer bevált, azóta nem tért vissza ez a "tünet".
2014. szept. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek :)
2014. szept. 17. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!