Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kenetvizsgálat eredménye...

Kenetvizsgálat eredménye mindenre negatív, mégis évek óta tartó hüvelygyulladásom van. Nőgyógyászok hol baktériumra, hol gombára tippeltek, így kiderült egyik se találtak benne. Hova tovább?

Figyelt kérdés
Csináltak STD-t is, minden negatív. 52 ezrembe fájt csak ezek. :(

2023. jan. 2. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Élsz szexuális életet? Van partnered? Ő volt vizsgálaton, vettek tőle kenetet?

Szedsz fogamzásgátlót? Az is okozhat visszatérő gyulladást.

2023. jan. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Egyetlen partnerem volt egész ideáig és neki is csak én, de már előtte is megvolt a gyulladás. Kezeltek mindkettőnket minden félével, kenetvétel nélkül. Neki amúgy sose volt tünete, baja.

Nem szedek, szedtem régen, de a gyulladás ezek előtt is megvolt.

2023. jan. 2. 10:58
 3/12 A kérdező kommentje:
Az én gyulladásom nem visszatérő, hanem folyamatos. Fogalmam sincs, milyen az, mikor nincs. :D
2023. jan. 2. 10:59
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
És milyen panaszod van?
2023. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Folyás és fájdalmas együttlét.
2023. jan. 2. 18:26
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Nekem méhszájseb okozta, amit csak az 5. orvos diagnosztizált és kezelt.
2023. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Műtöttek méhszájsebbel, de attól sem változott semmi... De legalább az nem tért vissza és a beavatkozás sem látszik. (Dokik szerint legalábbis)

Igazából senki nem segít, és én sem tudom merre tovább. 26 éves vagyok de ráment az életemre ez az egész. Nőgyógyászok csak a tanult sablont mondják, felírják a kötelezőt, de ha valaki eltér ettől és nem használnak a gyógyszerek, fogalmuk sincs. Kaptam már 1 év után "biztos lelki ok", "szedje ezt a fogamzásgátlót attól kevesebb lesz a folyása" ", nem tudok már magának mit felírni" szövegeket is.

2023. jan. 2. 23:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Hogyan műtöttek?
2023. jan. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Altatásban, lézerrel.
2023. jan. 9. 20:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Konizáció volt? Vagy miért kellett altatás?
2023. jan. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!