Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett ( 7-8...

Fogamzásgátló mellett ( 7-8 éve szedem) rózsaszín folyás? Kb a levél felénél tartok.

Figyelt kérdés
Nem találkoztam még ilyennel, legalábbis nem emlékszek rá. Pénteken szexeltem, lehet felsértett valamit? Bár csak ma volt rózsaszín folyásom. Gondolom ennyi idő alatt nem lehet terhesség jele? Valaki tapasztalt már ilyet?
2023. jan. 2. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Remélem nem derül ki a probléma ;) , s nem lesz így probléma sem. Hihi :D
2023. jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, ebben én is reménykedem:) nem szoktam rástresszelni, ha valami bajom van, de ez még nekem is új:D


Pontosan szedtem és volt régen, hogy elfelejtettem többmint 12 óra után vettem be és akkor se volt ilyen, tehát nem értem ezt az egészet. Nem is fáj semmim.

2023. jan. 2. 19:17
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Az a lényeg.
2023. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is hasonlók a panaszaim. Nálad lehet tudni mi okozta?

Én voltam orvosnál, még várom a rákszűrés eredményét.

De azt mondta volt egy egész pici méhszájsebem, az is okozhatta, vagy a fogamzásgátló viccelődik. Azt mondta ha zavar hagyjam abba egy-két hónapra, és akkor valószinűleg elmúlik.

De igazából annyira nekem nem volt vészes, így mondtam hogy nem kell. Csak tudni szerettem volna nincs-e valami baj.

2023. jan. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nálam komolyabb vérzés is volt. nem kell aggódni,normális.

a vékonyhajszálerek miatt van és persze egy kis szövethámlás. azért rózsaszín, mert szövet hámlik. ha vérzik akkor hajszálerek kicsit gyengültek.

2023. jan. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Utána rendben voltam:)
2023. febr. 16. 22:53
 7/7 anonim ***** válasza:

ha a progreszterin szint magas akkor is ez szokott lenni. plussz has szúrás. van amikor a szervezet így próbál ellenállóbbá válni. a progreszteron az "fiatalság hormon".


sajnos nálam már több mint egy évig tart. csak a szúrós érzés gyötör.


ha újra fellép akkor ne ilyedj meg ha szúr a hasad, azért írom.

2023. febr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!