Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyennek kell lennie az...

Milyennek kell lennie az fsh-lh aránynak?

Figyelt kérdés
Voltam vérvételen (21.napi vérvételen nézték nem is értem miért) az fsh értékem: 11,7 az lh: 67,5. Mind kettő tartományon belül van, viszont ha jól tudom ezek egymással is arányosak kéne hogy legyenek. Arról hogy a 21.napon mennyire kellene arányos legyen sehol nem találtam semmit. Szóval ez jó lehet vagy rossz?

2023. jan. 3. 00:56
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hány naposak a ciklusaid? Olyan, mintha ovuláció környéken mentél volna. Akkor ez így még elfogadható is lenne. Különben magas mindkettő.
2023. jan. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
31 naposak a ciklusaim, elméletileg ovuláció után mentem párnappal. Akkor is még beleférhet?
2023. jan. 3. 10:30
 3/5 anonim ***** válasza:
8%
21. Napon full felesleges volt ezeket nézni, ezeket 2-5. Napon kell.
2023. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én sem értettem. 5 napon is volt vérvétel ott nem nézték + progeszteront egyáltalán nem néztek.
2023. jan. 3. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:
10%
Az orvos biztos tudja, hogy miért kérte ezeket. Az én leletem alapján ezek az értékek az ovulációs fázisban férnek bele a referencia tartományba. Nekem a 21. napon csak progit és prolaktint kértek.
2023. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!