Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az éjjeli tisztaságit reggel...

Az éjjeli tisztaságit reggel mindenképp ki kell cserélni vagy lehetek abban következő estig?

Figyelt kérdés

NEM mensis, hanem a mindennapos tisztasági betét. Ha használok éjjelre is, amit este betettem, azt kell reggel cserélni? Vagy maradhat ugyanúgy estig ~24 órán keresztül?)

Ti ha használtok éjjelre, cseréltek reggel, vagy nem?

(Zuhanyozni este szoktam csak)



2023. jan. 4. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Folyás mennyiségétől függetlenül is, szerintem nem árt kicserélni, hiszen beleizzadsz stb.


Viszont nem ajánlott a folyamatos tisztasági betét használat, csak növelni fogja a folyást.

2023. jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Csere
2023. jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Ne pazaroj, jó lesz az egész hétre.🤦‍♀️
2023. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Minek kell tisztasági betét éjjelre? Van folyásod? Nem kötekedő kérdés, tényleg érdekel.
2023. jan. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Te életedben nem tettél még be betétet, Féti :D
2023. jan. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%

Létezik nem mensis, hanem mindennapos tisztasági betét? (Mármint az inkontinencia betéten kívül?)

Bárhogy is legyen, szerintem ajánlott kicseréni másnap reggel.

2023. jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
éjjelre nem, csak nappal használok :)
2023. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6 os, igen letezik. az incontinecia betet sokkal vastagabb es nedvszivobb mint a menstruacios es a celja hogy mindig szaraznak es frissnek erezd magad a fehernemudben.
dec. 1. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!