Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használtok tisztaságit éjszaká...

Használtok tisztaságit éjszakára is, vagy csak napközben? Aki használ tisztaságit éjjelre is, az cseréli reggel is, vagy csak ugyanúgy esténként?

Figyelt kérdés

Sokan írjátok, hogy használtok minden nap tisztasági betétet. De a kérdés, hogy csak napközben, vagy éjjelre, alváshoz is tesztek be?

Ha igen, reggel is cseréltek, vagy csak esténként? Tehát 2-t használtok 24 óra alatt vagy csak 1-et?



2021. aug. 15. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
amikor tini voltam, kellett, de éjszaka nem használtam, nappal még egyszer cseréltem
2021. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Én egyet használok egy nap, esti zuhanyzás után az új fehérnemű felvételével együtt, ez éjjel fent is marad és szolgálja a célját a következő nap. Ha 4-5. napon még nem múlt el a menstruációm, de feleslegesnek találok egészségügyi betétet betenni, akkor szoktam maximum cserélni napközben, egyébként nem.
2021. aug. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
van hogy alváshoz is.
2021. aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Én éjszakára nem. Reggel a fehérnemű felvételkor teszek egy tisztaságit. De egész hónapban használom, kivéve ugye menzrsz alatt, mert ekkor tampont használok
2021. aug. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tisztasági bugyit használok, nekem jobban bevált. Reggel felveszem, délután munka után amikor zuhanyzok, akkor veszek tisztát. Este nem hordok bugyit.
2021. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor használod, amikor akarod, és olyan sűrűn cseréled, ami komfortos. Én meztelenül alszom.
2021. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
Igen, lefekvés előtt beteszem, reggel csere. De van amikor külön bugyit veszek fel csak éjszakára, abba nem teszek mert reggel úgyis cserélem.
2021. aug. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Éjszakára nem használok.
2021. aug. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
fürdés után, tiszta bugyi és tisztasági betét, majd reggel csere :)
2021. aug. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!