Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más nőknek is van szőr a...

Más nőknek is van szőr a mellbimbó körül?

Figyelt kérdés
Titeket zavar? Kihúzzátok vagy meghagyjátok?

2023. jan. 5. 14:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos van pár szál. Kihúzom csipesszel.
2023. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Van, hogy kihúzom, van, hogy otthagyom. A menstruáció, a szülés, a női feladatok (mosogatás és társai), a lehetetlen elvárások után ez is csak egy átok a sok közül, amivel minket megvert az ég. A pasiügyekről meg ne is beszéljünk. Igen, zavar.
2023. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Igen, van.
2023. jan. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Nekem egész férfiasan körbenőtte, vastag fekete szőr, nagyon zavar, a lézerezés sem használt. A férjem meg azt mondta nem zavarja, így általában borotválom vagy meghagyom pár hétig.
2023. jan. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Van sajnos, az egyik nagyimnak is van. Az államon is van, és a köldököm alatt. Zavar persze, leszedem. Egyik barátnőm nővére topmodell, tőle tudjuk, hogy iszonyat sok topmodell is full szőrős, sokaknak komoly tortúra az állandó szőrtelenítés. Vannak vastag bajuszos topmodellek is, ez van sajnos, persze senki sem szereti reklámozni ezeket a dolgokat.
2023. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is van,ráadásul sok és erős fekete,mondjuk nekem más szőrzetem sem átlagos.Borotválni szoktam,de csak alkalomszerűen
2023. jan. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Kihúzom csipesszel
2023. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Fárasztó96 ***** válasza:
60%
Van pár szál a mellbimbóimnál. Néha kihúzom szemöldökcsipesszel, de többnyire meghagyom.
2023. jan. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ebből a szempontból tökéletes nő nincsen.

Nekem hátul a derekamnál szőrös egy kicsit, a köldökömnél.

A párom azt mondta, hogy inkább hagyjam, mert ha "piszkálom", akkor még erősebb lesz.

A mellemnél csak 1-2 szál szokott lenni, de azt kihúzom.

2023. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos van, csipesszel kihuzom
2023. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!