Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőknek mért szőrős a mellbimbó...

Nőknek mért szőrős a mellbimbójuk?

Figyelt kérdés
Egyik volt barátnőmnek az volt,és nem tudta megmondani mért..Nekem kicsit fura volt, de nem emiatt szakítottam vele mielőtt valaki azt mondaná.

#szörimmbomell
2015. ápr. 4. 18:52
 1/6 piriiiii ***** válasza:
100%

Amiért a hasuk, a karjuk, sőt, még az arcuk is!

Nem értem, mi a meglepő ezen.

2015. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
lol csak azoknak szörös akik pasik xd grat anno egy pasival jártál lol xd
2015. ápr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan a férfiak is,a nők is szőrösödnek hiszen emberből vannak.Valakinél ez jobban meglátszik,valakinél pedig kevésbé.Akinek sötét haja van annál valószínűleg sokkal jobban észrevehető a testrészeken.Ezenkívül még hormonális problémából is adódhat.Azt mondjuk már nem értem miért nem szőrtelenítette pl csipesszel,gyantával vagy epilátorral de hát ez az ő dolga....
2015. ápr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük hozzá, hogy bizonyos szőrszálak növekedésének törvényszerűségét a tudomány még nem derítette fel. Idős férfiaknál a végtagok szőrzete csökken, ugyanakkor az arcszőrzet megerősödik. Viszont pl. a szemöldökben, meg az orrban bizonyos szőrszálak iszonyú hosszúra tudnak megnőni. De nem mindegyik! és nem egyszerre! Úgyhogy nőknél ez úgy van, hogy ha nincsen szőrszál bizonyos testtájakon, az még jelentheti azt is, hogy volt, de az illető kiszedte.
2015. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mit keres ez a kérdés ebbe a topikban?
2015. ápr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit csorgatod itt a nyálad, foglalkozz valami normális dologgal!
2015. ápr. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!