Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abban a korban vagyok hogy...

Abban a korban vagyok hogy elsőnek megyek nőgyógyászhoz amelyikőtök volt már h még csak elsőnek megyek és csak fogamzágátlót irtnák fel. Megis vizsgál a doki vagy csak beszélgetünk?

Figyelt kérdés

2023. jan. 6. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Még labort is fog kérni a trombózis hajlam miatt.
2023. jan. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Fog kérni egy labort és megvizsgál logikusan.
2023. jan. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

Nem minden doki kér labort sajnos pedig kéne. Ha nem kér kérdezz rá hátha elküld, nehogy bajt okozzon a gyógyszer.

Egyébként valószínű meg is vizsgálna, de elutasíthatod persze ha nem szeretnéd. Viszont nem árt ha megnéz főleg ha még nem voltál, nagyon sok dolog kiderülhet.

2023. jan. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Több maszek nogyogy
2023. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

Véletlenül elküldte.


Szóval több maszek nőgyógyásznál jártam már, egyik sem kért labort, pedig kellene. Viszont mindenképp megvizsgál, rákszűrés, anélkül nem ad gyógyszert.

2023. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Hülyeség, ha szűz vagy NEM vizsgál meg, nem vesz kenetet - miért kéne?
2023. jan. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

6-os.


Hogy lehet ekkora hülyeséget írni?


Az első vizsgálat általában a szüzesség elvesztése előtt van (van olyan orvos ahol külön lehet így időpontot kérni) vagy ha van valamilyen probléma. Szüzen is lehet betegségeket elkapni.

nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!