Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció után kb 2 héttel...

Menstruáció után kb 2 héttel lehet megint menstruáció?

Figyelt kérdés
Menstruáció utánn kb 2 héttel menstruálhatok megint ilyen hamar?
2023. jan. 8. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Igen, nem egyformák a ciklusok. Az enyém nagyon pontos, mégis nemrég így jártam. Utána kimaradt a rendes idő és megjött normálisan.
2023. jan. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Menstruációm véget ért 2 héttel ezelőtt de már szerintem 1 hete wc papíron szinte minden nap vár nagyon nagyon picike vér rög vagy barnásabb vér. Ezért gondoltam hogy menstruáció lenne megint? Vagy terhességre is utalhat? Igazán nem tudom.
2023. jan. 8. 00:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Van*
2023. jan. 8. 00:56
 4/5 A kérdező kommentje:
Barnásabb vér nem mindig csak úgy kB 2 naponta de vérrög szeruseg szinte minden nap
2023. jan. 8. 00:57
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Nekem pár ciklusban volt ilyen, szerintem valami nem stimmelt hormonálisan éppen. Szokott lenni középideji vérzésem, 1-2 napig kis maszatolás, és előfordult, hogy ez folytatódott a ciklus teljes második felében. Ha nem csak párszor jön elő, hanem rendszeresen, akkor érdemes nőgyógyásszal vagy még inkább endokrinológussal beszélni róla.
2023. jan. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!