Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » November 5én volt vetélésem,...

November 5én volt vetélésem, rá 2 és fél héttel lefeküdtem a párommal, /még egy picit véreztem/ belém élvezett . Utána pár napig véreztem m, ég, aztán 1 hét kihagyás most megint vérzek, mensi szerűen! Van esély rá h terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2013. dec. 13. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Uh, ez nem jó! Nem mondták, hogy minimum 3 hónapig nem szabad védekezés nélkül együtt lennetek? Legkorábban ugyanis három hónap alatt regenerálódik a szervezeted és ha sikerült is teherbeesned, gondok lehetnek. Szerintem amúgy nem vagy terhes, csak a vetélés után gyakori az össze-vissza vérezgetés. Spontán volt, vagy művi? Ha spontán, lehet, hogy nem ürültél ki teljesen. Sajnálom nagyon!
2013. dec. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
spontám :( . a Doktorúr 2 hetet mondott .. hallottam már több helyen is .. ezért nem szeretnék egyenlőre teherbe esni ...! Kevés esélyt látok rá, de mintha megint úgy változott volna a testem mint mikor terhes volt, de lehet csak beképzelem! köszönöm
2013. dec. 13. 14:15
 3/4 anonim ***** válasza:
volt mütét? ha igen akkor 6 hétig nem lett volnaszabad együtt lenni. De m ivel még véreztél egyáltalán nem lett volna szabad. Sok külföldi országban az a szabály hpgy szülés után addig nem szabad nemi életet élni amig van vérzés. Ott nem mondanak 6 hetet mint itt de amig van vérzés tilos. Nem árt ebböl kiindulni vetélésnél sem. Szeintem ez se nem mensi se nem baba csak még nem gyógyult meg. AZt elelnöriték minden kitisztult-e? Enek járj utána mert nagy baj is lehet ha nem tisztult ki....
2013. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nem játék, menj orvoshoz és ne szexel, amíg nem vagy jól. Sajnálom, jobbulást!

Nekem missedem volt, nem egyszerű, de helyre fogsz jönni ne félj, csak légy körültekintő.

2013. dec. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!