Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 eves vagyok es az ezelotti...

17 eves vagyok es az ezelotti honapokban pontos volt a menstruaciom! Viszont január 6-7.Én kellett volna megjönnie azóta semmi! (A menstruaciom 2 es feleve van meg kb.) igaz volt olyan is 1 eve h nem nagyon volt pontos.1 honapja 1 napot kesett. (?)

Figyelt kérdés

Nem vagyok terhes!

Ha valaki erre gondolna.

10000%-k!

Es kicsit aggodom!!

A ciklusom 32-34 napos. Altalaban…

Volt mar olyan is hogy kesett 2-3-4 napot. Es olyan is volt hogy 2 napig menstrualtam…

De akkor is aggodom hogy miert nem jott meg idoben😭 nagyon aggodo vagyok es tulgondolo szemely…minden kisdolgot tulgondolok. Es tenyleg felek mi lehet az oka?!

Kerlek nyugtassatok meg!

Koszonom nektek elore is!🥰



2023. jan. 8. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Nég csak 8-a van, egy két napja késik csak. Minek vagy így beparázva, ha terhes nem lehetsz? 5-7 nap eltérés a ciklusokban ilyen idős korban teljesen elfogadható és rendszeres ciklusnak számít.
2023. jan. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%

Ez egy nap késés egyelőre. Nekem 29 évesen is simán van ilyen, pedig már 12 éves korom óta menstruálok. Kb bármi okozhatja, ez még így pontosnak számít. Ha még 2 hétig nem jönne meg, az borítaná kb a rendszert, főleg, hogy csak kb 2 éve menstruálsz.

Ez teljesen rendben van, ne aggódj.

2023. jan. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

Mi a probléma? Majd 1 hét késésnél pánikolj, egy nap, az nem késés.


De neked ez már a harmadik ugyanilyen, halál pánikolok a semmin-kérdésed.

2023. jan. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%

Ugyanígy vagyok. Már kínomban betettem egy betétet,mert dolgozok estig. Tegnap kellett volna megjönnie.

Valami van a levegőben :).

2023. jan. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Ha nem vagy terhes más dolgon ne kell aggódni. 1 millió dolog befolyásolhatja
2023. jan. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18%
Viccelsz, ugye? Tinédzserként 1 nap kérdésnél ekkora hisztit csapni, úgy, hogy a terhességet kizárhatjuk? Végre, holnap már suli, lesz mivel elfoglalnod magad, nem ilyeneken agyalni. Majd megjön.
2023. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!