Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves vagy? És eddig...

Hány éves vagy? És eddig hányszor vettél be életedben eseményutáni tablettát?

Figyelt kérdés

És ezek közül hányszor használt a tabletta? Illetve van e olyan mennyiség ami ha kiderül.. akkor arra azt mondják hogy ciki?

Van ebből olyan mennyiség amit szégyellni kell?



2023. jan. 9. 14:16
 1/4 anonim válasza:
26%
24 és 0
2023. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13%
33 és még soha. Félek hogy utána nem állna fel a kukim.
2023. jan. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
46 és 0
2023. jan. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

23 és 2. Ebből egy alkalommal meg a mai fejemmel be se venném a tablettát, de nagyon beparáztam kb a semmin 😂 na meg ha felmész a netre és jössz ide is, minden félét olvashatsz, de azt sose tudhatod hogy 100% igaz-e vagy sem, ha valaki azt mondja hogy " ő ismert valakit aki" vagy akár hogy "saját tapasztalat". Persze vannak jó szándékú emberek, de nagyon sokan mindenhova csak okoskodni mennek meg ítélkezni " hogy akkor minek kell szexelni " +már nőgyógyászok meg minden egyébb témában is otthon vannak 😂 azt az egy alkalmat bánom, még édesanyámmal mentem volt venni a gyógyszertárba, ahol én élek adnak vény nélkül ( mindenki döntse el maga hogy előny vagy hátrány ez ) . A másik alkalommal meg tényleg szükség volt.

Nem látok én ebbe szégyellni valót, nem lehet összehasonlítani pl azzal hogy volt már 3 abortuszod 25 éves korodra vagy szedtél már be 3 tablettát ( megjegyezem ide mindenkinek saját döntése ez is, nem ítélkezek, plusz van amikor muszáj abortuszhoz folyamodni, és nem az eseményutani tabletta nem abortusz, amíg valaki ezzel is kitámad 😂)

persze nem jó ha túl sokat szedsz be, elsősorban saját magad miatt. Én tényleg csak akkor ajánlom ha nagyon nagyon sűrgős és teljesen biztos vagy benne hogy kell, mert nagyon felborít mindent, plusz egy évbe szerintem egy bőven elég, de nem nőgyógyászatra szakosodom.

2023. ápr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!