Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz kérdés?

Menzesz kérdés?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy az elmúlt hónapokban sokat koplaltam-nem is jött meg 3 hónapig. De az elmúlt hetekben elrontottam az egészet, teleettem magam, de viszont tegnaptól megint elkezdtem a koplalast de ma mégis megjott megint. Hogyha most megint koplalok pár napig akkor abbamarad a menzesz vagy ez a ciklus még vegigmegy?

2023. jan. 10. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

A hosszas koplalás van rá nagyobb hatással, a pár napos nem feltétlenül (bár egyéni érzékenységtől is függ). Viszont a hormonális folyamatok már beindultak, szóval a lényegen már nem változtat.

...De amúgy mi a rossebbnek koplalsz?! Ugye tudod, hogy ez nem csak a menstruációra hat, hanem kb az egész szervezetedre? Vesék, máj kikészül, stb

2023. jan. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem, amíg koplalsz és a tzs százalékod x alatt lesz, nem lesz peteérés, sem menstruáció.


Nekem nagyjából 10 éven keresztül hol megjött, hol kimaradt, néha évekre, a súlyomtól függött.


A gyógyulásom során 52 kilósan jött vissza, és azóta rendszeres, szerencsére (bár nem lesz gyerekem soha, szóval amúgy tök felesleges :D)


Egyébként ezzel csak tönkre teszed magad. Tudom, most nem érzed a súlyát, mert beteg vagy, és nem látsz reálisan, de nem éri meg.

2023. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1

Mi számít hosszú koplalasnak ami miatt már nem jöhet meg?1-2 hét már igen?

2023. jan. 10. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!