Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nap mint nap rosszul vagyok…Fe...

Nap mint nap rosszul vagyok…Felvagyok fujodva hanyingerem van aztan átmegy éhes leszek de nem merek enni es aztan megint hanyingerem van jön vissza valami kis savas de lenyelem…Minden jön fel…Eszek egy kicsit a torkomon ragad..mitol lehet?

Figyelt kérdés
És aztán megint rosszul vagyok..Nem értem mi lehet ez de már nem bírom..Gyomortükrozesre nem merek menni…mitol lehet?segitsetek legyszi…Valami tabletta?
2023. jan. 11. 06:01
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Bár nem gastroenterologia a szakterületem, de ez leginkább az ún. gastrooesophagealis refluxbetegség tünetei (GERD). Mihamarabb kellene egy gyomortükrözés, de már sejthető a diagnózis, ha a tünetek savtermelést csökkentő gyógyszerek hatására csillapodnak. Kell ezen kívül egy Helicobacter pylori jelenlétét kimutató vizsgálat, nagyon sokszor ez felelős ezért a problémáért, amit egy 3-as gyógyszerkombinációval (2 féle antibiotikum+savtermelés gátló) kb. 2 hét alatt eradikálni lehet. Fontos a mihamarabbi kivizsgálás, mert idővel gyomor/nyombélfekelyt, vagy akár daganatos elváltozást is okozhat.
2023. jan. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!