Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka, mi a megoldás...

Mi lehet az oka, mi a megoldás az évek óta folyamatosan visszatérű hüvelyfolyásra? A nőgyógyász mindig kezel, akkor 1-2 hétig nincs semmi baj. Utána megint kezdődik és mindig átmegy a hugyutakra. Felfázást okozva.

Figyelt kérdés

Pedig nem váltogatom a partnereimet, megfelelően tisztálkodom,nincs semmi daganatos/egyéb betegségem.

van valakinek ötlete?

érdekes, a nőgyógyászok mindig csak tünetileg kezelnek, nem keresik a problémák okait, hogy azt orvosolják


2010. ápr. 22. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Mert nőgyógyász és pszichiáter abból lesz, aki másra nem jó.
2010. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem addig volt ilyen bajom, amíg suliba jártam és használtam az ottani wc-t.
2010. ápr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

a folyás elvileg normális. a nők nagytöbbségének van hüvelyi folyása, a hüvely öntisztulását végzi így.

nemlehet h neked sincsen semmi bajod?

2010. ápr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen jellegű a folyásod? Zöld, sárga, fehér, átlátszó, nyúlós, túró szerű stb... Milyen gyógyszereket kaptál rá?
2010. ápr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van folyásom, van amikor átlátszó és kis fehér "örvények" vannak benne, van amikor csak simán átlátszó, de van amikor sürübb és tök gáz ha odaszárad a bugyira (voltam nőgyógyásznál de se nem gomba se nem bakteriális) Ezzel le is rázott, hogy nem tudja mi...
2010. ápr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amikor a ciklusod 10-16. napjai vannak, a hüvely váladéka több lesz és változó minőségű. Amikor a legtöbb van és átlátszó, nyúlós akkor vannak a termékeny napjaid. Aztán elkezd zavarosodni, fehéredni ahogy múlik el a termékenység. Valamennyi hüvelyváladék mindig normális, hogy van. Van akinek több, van akinek kevesebb és ez általában sárgás színű. Akkor van gond, ha ég, csíp, mar vagy viszket és folyás bűzös szagú, a színe zöld, barna vagy fehér túrós állagú.
2010. ápr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szinte mindenkinek van folyása ha fehér v. átlátszó színűbb akkor normális,de tény hogy meg lehet szüntetni,de fölösleges,mert öntisztulást végez,ez a szerepe
2010. ápr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fasza doki lehet,ha nem tudja hogy mi az?A fehér folyás normális.
2010. ápr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

A szegedi női klinikán most keresik a megoldást. Hátha rajtad is tudnak segíteni. Olvasd el ezt a cikket:

[link]

2012. szept. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszi a linket, de nem értem miért kezdi úgy, hogy kutatják, hogy a hüvelygombát antibiotikumok nélkül hogyan lehetne kezelni, amikor anélkül is kezelik már rég. nem tudom hány hüvelykúpot tudnék felsorolni, ami ráadásul vény nélküli, és gombaellenes...


amúgy én is olvasgattam sokmindent erről. és meg van a megoldás (számomra):

1. a gombák szerves részei a szervezetünknek. a gondok ott kezdődnek, ha elszaporodnak.

2. a hüvelyben a savas PH pont ezért savas, mert az nem kedvez az elszaporodásuknak.

3. viszont a menstruációtól kezdvee, a közösülésen át, a sperma lúgos hatása, valamint a spemicid condomokig minden felborítja a hüvely természetes PH egyensúlyát.

4. a patikákban kapható "higított tejsav" öblögető tökéletesen megold nálam mindent, főleg közösülések után alkalmazom, és jelenleg 1 éve semmi bajom nincs. és 400 Ft körül mozog az ára, és vagy 10-20 használatra elég.


köszi mindenkinek

2012. szept. 13. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!