Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha olyan tampont/betétet...

Ha olyan tampont/betétet vesztek, ami nem válik be, mit csináltok vele?

Figyelt kérdés

Van olyan ami nem vált be itthon. Mit kell vele csinálni? Ti jártatok már úgy, hogy valamelyik tampon vagy betét nem vált be minőségileg vagy méretileg?

Ilyenkor mit csináltok vele? Elhasználjátok ugyanúgy, kényszerből, vagy inkább kidobjátok felhasználatlanul a csomag maradékját?



2023. jan. 11. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elhasználom, nem szeretek feleslegesen szemetelni.
2023. jan. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Vegul elhasznalom, de ennek 2 modja van.


Az egyik, hogy berakok a taskaimba 1-2 darabot. Lehet, hogy 1 evig ott lesz, de az is lehet, hogy nehany heten belul a legrosszabb pillanatban jon, amikor vegkepp nem szamitok ra.


A masik lehetoseg, hogy azzal kinlofom vegig azt a menstruaciot, aztan soha tobbe nem veszek olyat.

2023. jan. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

Elteszem vészhelyzetre a táskámba. Többnyire inkább úgy fogy el, hogy valakinek hirtelen kell, és akkor segítek.

Bár hozzáteszem, én többnyire kelyhet használok

2023. jan. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Általában a beváltat veszem, így nincs ilyen problémám, de ha véletlenül mégis veszek valami mást, és nem jön be, akkor lepasszolom vagy anyukámnak, vagy barátnőknek, valakinek csak jó lesz.
2023. jan. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Linkeljem a pontosan ugyanilyen kérdéseidet, vagy megtalálod magadtól?
2023. jan. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Linkeld nyugodtan!
2023. jan. 11. 11:34
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Én elküldöm postán a betétfétisesnek😅
2023. jan. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
25%
A betéteket elhasználtam otthonra, a tampont viszont nem. Utóbbiból nekem csak egy fajta jó, régebben vettem egyszer másikat de a mini felirat ellenére 2x akkora volt, mint a megszokott, egy darab hiábavaló tesztelése után a többit kiraktam a kolis közös tartóba (volt egy ilyen doboz, ahova a megmaradt, értelemszerűen nem használt és nem bontott egységcsomag intim higiéniai cuccokat be lehetett rakni és akinek hirtelen kellett de nem volt neki, onnan tudott kivenni).
2023. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15%

Én is kelyhezek, de a betét-tampon időszakban úgy oldottam meg, hogy a nemjó betétet a már tisztuló vérzés ideje alatt használtam. Vagy ovulációs folyásnál. Az előbbi olyan kevés, hogy végülis nem volt gond, hogyha mellé folyik. A második pedig annyira nem zavaró, mert szintén nem folyik annyi, hogy nagyon zavarjon a bugyimon. De azért jó volt, hogy felfogta őket a betét.


Tamponból nem találkoztam még rosszal, de ami az utolsó adagból maradt, azt beleburítottam a táskámba. Ha akkor jön meg, amikor házon kívül vagyok, akkor jó, ha van egy kis diszkrét, könnyen tárolható eszköz a táskámban, ami be van csomagolva.


A kehelyezhez nekem csak egy kis textilbatyu van, azt nem szívesen teszem a táskámba. Így van benne tampon.


Néha a lányok is kérnek tőlem. Betétet, tisztaságit már egyáltalán nem tartok, számomra egy szörnyű dolog. 🙈 De az egyenként becsomagolt betétet tovább lehet adni vagy ha fogadsz lány vendégeket, egy kiskosárban be lehet rakni a mosdóba és megmondani nekik, hogyha kell, akkor ott van, használják nyugodtan.


Vagy berakni tatyiba és elosztogatni annak, akinek kell.

2023. jan. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!