Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett miért...

Fogamzásgátló mellett miért nem jött meg?

Figyelt kérdés
29.napomon vagyok görcsöl a hasam meg érzem hogy fájdogál, de alig folyt egy csepp vérem, csak éppen barnázgatok. Valaki járt már így? Hétfőn van időpontom dokihoz.

2023. jan. 12. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Mert ha már szeded egy ideje, akkor lehet, hogy nagyon elvékonyodott a méhnyálkahártya. Vagy terhes vagy. De ha úgy is mégy dokihoz, akkor meg tök feleslegesen tippelgetünk itt, hétfőn kiderül.
2023. jan. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes,csináltam tesztet. És érzem hogy görcsöl a hasam, de alig jön valami. Gondoltam addig megkérdezem nem-e járt valaki hasonló helyzetben
2023. jan. 12. 14:06
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
A fogamzásgátló képes teljesen megszüntetni a mensit. Fix nem vagy terhes ha jól szeded.Tarts szünetet
2023. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
#3. Miért tartana szünetet?
2023. jan. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
4-es, mert nem normális, hogyha nem menstruál - persze, tudom, fogamzásgátló mellett nincs ciklus, csak megvonásos vérzés, de amikor már AZ SEM, akkor a hormonrendszer az alapjaiban szétcs.sződött.
2023. jan. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező szétcs@szted a hormonháztartásod ez megvonásos vérzés.
2023. márc. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi volt a baj végül?
2023. máj. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!