Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt hittem hüvelygombám van...

Azt hittem hüvelygombám van tegnapelőtt volt túró szerű folyásom és égett viszketett is ott lent de ma már elmúlt a folyás és nem is ég viszont szerintem megsértettem ott lent és már azért fáj a hüvelyem is rendben nem az volt amit hittem?

Figyelt kérdés
Minden ugyanolyan ahogy érzékelem és semmi fájdalom, csak szerintem fel sértettem a szemerajkakat és a csiklot azért fájhat más panaszom nincsen szerintetek ez történt?

2023. jan. 12. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Hát a túros folyás elég gomba szerű, és az nem igen múlik el magától esetleg csak ideig óráig nem okoz tüneteket.
2023. jan. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem menj el orvoshoz és vizsgáltasd ki magad. Nekem is voltak ilyen tüneteim, elmultak, megint jelentkeztek, megint elmultak és úgy tovább. Elmentem orvoshoz és hüvelygombám meg bacim van. Szerintem minél hamarabb menj amig nem lesz kellemetlenebb. Ha nem kezeled előfordúlhat, hogy a folyás elég kellemetlen szagú lesz.
2023. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!