Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnapelőtt jött meg az első...

Tegnapelőtt jött meg az első mensim. Volt egy nagy vérpaca, azóta semmi. Normális?

Figyelt kérdés

2016. aug. 20. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen normális.Amíg be nem áll rendszeresre gyakran ingadozhat,késhet stb.
2016. aug. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, de vigyázz, nekem is így kezdődött az első, és egy kis szünet után folytatódott, azért használj betétet.
2016. aug. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hóvirág01 válasza:
Nekem 11 éves koromban jött meg először, utána fél évig kimaradt. Sokáig ingadozott, azaz nem pont 28 napra jött meg, ez is normális volt, kb 30 éves koromra vagy inkább 35 állt be pontos időpontokra. Sok minden lehet normális, azaz nem betegség oka, annak ellenére, hogy furcsa. Majd te is tapasztalod a te mensid sajátosságait. (pl rövidebb ideig tart,nem 7 nap hanem 5 vagy 4 , hosszabb ciklusokra áll be, azaz nem 28 napra, hanem több, lehet akár 35 nap is, valamelyik napon pár órás szünetet tart, amikor olyan mintha nem is lenne mensid, utána ismét elkezd vérezni stb stb, mert ilyenek is vannak, és azok sem betegség okai, hanem szervezeti sajátosságok. Egyébként bármit tapasztalsz, ha megnyugtat menj el nyugodtan dokihoz, és meg tudod vele beszélni.
2016. aug. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Teljesen normális, nekem az első után fél évig nem volt semmi, aztán utána megint fél évig, de szerencsére mostanra kb. rendeződött. (1,5 év alatt)
2016. aug. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!