Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért csak egy napig tart a...

Miért csak egy napig tart a menstruációm?

Figyelt kérdés

Tegnap hajnalban megjott a menstruaciom. 31 napra szokott megjonni, most is igy volt. Viszont iszonyatosan gorcsoltem, annyira hogy majdnem elajultam es hanynom is kellett stb..nagyon rosszul voltam.

Ennyire fajdalmas mensim kb minden evben egyszer van, az osszes tobbi pedig normalis. Meg is jott stb, napkozben mondom kene mar cserelni tampont bent van egy ideje, elmentem cserelni es alig volt benne valami. Es ma reggel is kb nem vereztem egyatalan.

Amit meg tudni kell hogy az elozo mensim elott egy nappal lefekudtunk a partneremmel(nem bennem ment el viszont gumink nem volt) tudom felelotlen dolog ha nem akarok gyereket..megbantam kerlek ne szidjatok le…

De amikor megtortent az aktus ugye kovetkezo napra jott meg. Szoval ha terhes is lettem volna tole az a mensim meg valoszinu mindenhigyan megjon..tehat azt nem vettem szamitasba..mondom megvarom a kovetkezot azert..ez a mostani mensim meg ilyen..

Tuneteim nincsenek illetve csinaltam tesztet az aktus utan 32 nappal es negativ lett..

De most meg vagyok ijedve mert nem szokott egy napra megjonni csak ( illetve ez a gorcsoles az osszes tobbi eros gorcsolesnel is rosszabb volt).

Ugyhogy mar mindenre gondoltam..elveteles..mehen kivuli terhesseg minden..

Ja egyebkent kozepidoben mindig tojasfeherje szeru a folyasom illetve vannak ovulaciora utalo tuneteim mindig..tehat ebbol azt feltetelezem hogy az ovulaciom is rendben van 15-6. napon szoktam ezeket tapasztalni..

A masik ami fontos hogy 6 eve pcost diagnosztizaltak nalam..fogamzasgatlot szedtem evekig aztan ket eve teljesen abbahagytam. Pcosnel vannak cisztaim meg de nincsenek tuneteim igazabol. Beallt a ciklusom szepen, letisztult a borom stb. Van egy nagy cisztam is amire azt mondtak fel fog szivodni. (Erre iszom a holgyi teat, azota csokkent a merete)

Ugyhogy vannak nogyogyaszati meg hormonalis problemaim..siman lehet hogy emiatt van most ez is, csak furcsa mert PCOSm evek ota van es ilyen dolgokat meg sosem okozott.

Szerintetek mi ez?

Nincsenek egyensulyban a hormonjaim es azert van ez?

De akkor eddig miert volt rendben mindegyik menstruaciom?

Koszi a valaszokat elore



2023. jan. 14. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Fhu hát ez jo sok kerdes.Eloros is ezentul használj óvszert de ha eppen nincs nalad akkor ne csináljatok merr felelőtlen vagy. Túlságosan rá parázol meg fog jonni de menj majd el nőgyógyászhoz hogy a hormonjaid rendbe vannak e
2023. jan. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mar megjott a menstruaciom… csak a szokasosnal gyengebb es rovidebb ideg tart.
2023. jan. 15. 22:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyere privátba és kigyógyítalak!
2023. szept. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!