Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacio elso napjan...

Menstruacio elso napjan hangosan szenvedek,olyan mintha szulnek. El kene mennem orvoshoz vagy normalis?

Figyelt kérdés

Nem tudok enni menstruacio elott 2 nappal es menstuacio elso 2 napjaban sem, nagyon hanyingerem van. Szoktam is hanyni, elhanyom magam csak igy. De ez még a kisebbik problema.. a nagyobbik az, hogy szo szerint hangosan szenvedek. Nem gorcsolok, csak faj annyira hogy nem tudok mozogni, nem tudok fekudni, nem tudok letezni..

Alig tudok furdeni is, nem tudok semmit csinalni. Hangosan jajjozgatok, meg sohajtozok haton fekve egesz nap, pont olyan mintha szulnek. Még a levegovetel is faj, remegek is. Tamponra valtottam hatha jobb lesz, es jobb is mert igy nem erzem annyira a szagot es nem latom amikor a mosdoba megyek es kevesebbszer hanyok, de a fajdalmon nem segit.

Nem tudom elmenjek e orvoshoz, vagy ez rendben van e ez a fajdalom, olvasgattam de sokan vannak igyanigy es van aki szerint normalis van aki szerint nem. Felek, hogy ki fog nevetni a nogyogyasz..egyebkent is bunko minden orvos, ha meg azt hiszi semmi bajom es ugy mentem oda zavarni az idejet, mégrosszabb az egesz.

24L


2023. jan. 14. 14:43
A kérdező szavazást indított:
Van valami bajom
Normalis
28 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Rettegek minden honapban a szulesi fajdalmaktol..nem nagyon birom mar ezt.
2023. jan. 14. 14:45
 2/18 anonim ***** válasza:
32%

Nagyon meleg vízespalackot tegyél a hasad azon részére ahol fáj, nővéremnek és húgomnak bevált!


26f

2023. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
remélem segít!
2023. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Dehogy teszek..attol is elhanynam magam. Hasam is megy.
2023. jan. 14. 14:48
 5/18 anonim ***** válasza:
25%
Ha szeretsz szenvedni, akkor ne próbáld ki!
2023. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Undorito vagy. Ferfi letedre irogatsz ide egy noi temaban.
2023. jan. 14. 14:52
 7/18 anonim ***** válasza:
10%
Tramadolor
2023. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%
Az ilyen erős görcsök max tini korban normálisak, szóval nyugodtan menj orvoshoz.
2023. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%
Lehet ciszta, mióma, endo. Jó lenne egy alapos kivizsgálás.
2023. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

A szerinted undorító férfi, aki leírja, hogy a női családtagjainak mi segít, (mert kb. ritkaságszámba megy ezen az oldalon, hogy valaki figyelmes legyen és abszolút jó választ adjon), ezerszer különb, mint te.

Ha annyira nem tetszik, figyelj oda jobban a kategóriaválasztásnál.

2023. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!