Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz kell mennem!...

Nőgyógyászhoz kell mennem! Télére én szörösen szoktam hagyni odalent!ha leborotválom akkor égne meg viszketne! Nem lesz gáz?

Figyelt kérdés

2023. jan. 16. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Esetleg olló? Rövidre vágni? Nem csak a borotva létezik azért az ápolásra.
2023. jan. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem lesz gáz, sok nőgyógyász számára ez lenne a normális, a szőrnek ott védő funkciója van.
2023. jan. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

Télire? Miért, melegít, és szeret a párod odabújni melegedni?


Ha alapból ennyire nem zavar téged, akkor hidd el, az orvos is látott már ilyet.

2023. jan. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Nem, a nőgyógyász azért van, hogy ellássa a bajodat, nem azért, hogy tetszél neki. Mehetsz nyugodtan szőrösen.
2023. jan. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bálint6969 ***** válasza:
Dehogy lesz gáz. Elvégre orvosi vizsgálatra mész, nem randira, az orvost pedig nem érdekli. Hozzá teszem engem férfiként amúgy sem zavar, és szerintem a legtöbb férfit nem érdekli, nem kell miatta szégyenkezned.
2023. júl. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!