Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz hogy "illik"...

Nőgyógyászhoz hogy "illik" menni? Leborotváljam? 14/L

Figyelt kérdés

Mielőtt még nekem esnétek, el kell mondaanom hogy örökölt betegségem miatt gyorsabb és intenzívebb a szőrnövekedés. Így már kellett magamat ott is borotválni, egész egyszerűen azért mert már látszott és zavart is



Köszönöm a NORMÁLIS válasokat. Kérlek a KÉRDÉSRE VÁLASZOLLJATOK!!


2017. nov. 29. 17:20
 1/7 Ttibo válasza:
100%
Ahogy akarsz. Teljesen hidegen fogja hagyni.
2017. nov. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk leborotválnám, nem tudom mi illik de nem tudnék szőrösen odamenni, egyszerűen jonbanr érezném magam úgy.
2017. nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobban*
2017. nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bogus20 ***** válasza:
84%

Szia!


Egy tapasztalt nőgyógyász annyi féle puncit lát életében, hogy szerintem nem lepődik meg semmiféle bozonton, meg nem is arra koncentrál. Ami viszont nagyon fontos, az a tisztaság.

2017. nov. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi miatt kell elmenned?



De az orvosnak mindegy

2017. nov. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig borotváltam, úgy éreztem úgy kell. Most viszontikres terhesként tele lett visszérrel, egyszerűen képtelenség borotválni. Kerek-perec megkérdeztem, hogy gond-e. Dokim annyit válaszolt, hogy nem és mire felöltözök már nem fog rá emlékezni, hogy le vagyok-e borotválva. Úgyhogy Úgy menj, ahogy neked kényelmes. A dokit nem érdekli.
2017. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
ne borotváld le, nem szabad azelőtt hogy nőgyógyász látná
2017. nov. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!