Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lavórban mosdani?

Lavórban mosdani?

Figyelt kérdés

Lavórban mosdani (mert pl. felújítják a fürdőszobát)?


Tudom, a sorrend fentről lefele (azaz: felsőtest, pun**i, fenék, lábak, talpak) de ha éppen menstruálunk, akkor hagyhatom a p-t és a feneket a végére (lábak, talpak, p.), vagy maradjon a fentről lefele, csak mossam meg a kezem a véres cucc után?


2023. jan. 21. 16:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Te Jézus ereje!
2023. jan. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ok, most visszaolvasva nekem is kicsit viccesnek tűnik a saját kérdésem... de tényleg nem vagyok abban biztos, hogy mosakodtak régebben a nők, főleg menstruáció alatt.
2023. jan. 21. 16:37
 3/17 anonim ***** válasza:
47%

Én mindig a nemi szervemet hagyom utoljára.


Annyi, hogy ilyenkor megmosakszol, vizet cserélsz és utána megmosdasz odalenn is, a tiszta vízben.


Nem atomfizika.

2023. jan. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
13%
Inkább tanulj a hétfői dogára.
2023. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Arra is :)
2023. jan. 21. 16:40
 6/17 A kérdező kommentje:
#3 Köszi, szóval ha nem menstruálsz, akkor is a nemi szerveket hagyod utoljára, és ha lavórban kéne mosdani, akkor is így csinálnád?
2023. jan. 21. 16:56
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
A mensi alatt azért nem lehet kádfürdőzni sem, mert fogékonyabb az ember a fertőzésekre. Emiatt én is azt javaslom, hogy azt külön, tiszta vízzel csináld és a hajmosást is külön, tiszta vízzel csináld. Ha van olyan családtag, ismerős, szomszéd, aki beenged a fürdőszobájába, akkor kicsit egyszerűbb dolgod van. Szóba jöhet még, ha van a munkahelyeden zuhanyzó.
2023. jan. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Értem, és ha nem menstruálok, akkor mi a jó sorrend? Nemi szerveket a végén mosni vagy a lábmosás előtt?
2023. jan. 21. 18:26
 9/17 anonim ***** válasza:
42%
Csinálhatod külön vízben, mint mensinél vagy lábmosás előtt. Nem ugyanaz a minőség és élmény, mint egy meleg kádfürdő valamilyen finom illóolajjal, úgyhogy csak igyekezzenek a fürdőszobával.
2023. jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ha nem menstruálok, akkor nem baj, ha ugyanabban a vízben mosom meg a végén a nemi szerveket, ugye?

Illetve ha lábmosás előtt mosom meg a nemi szerveket, akkor a kezemet mossam meg utána (tehát mielőtt a lábaimat mosnám)?

2023. jan. 21. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!