Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy viszket?

Normális hogy viszket?

Figyelt kérdés

Párommal picit kellemetlenek voltak az együttlétek, utána égő érzésem volt. De viszketés egyáltalán nem és, ha nem szexeltünk akkor nem is volt semmi bajom, folyás se semmi.

Elmentem nőgyógyászhoz, csinált rákszűrést illetve kenetet vett.

Gyulladást talált, ezért a Klion-D 10db-os kúpot kellett használnom, azt végig csináltam.

Most a Lactinelle hüvelykapszulát használom, helyreállításra.

Viszont pár napja el kezdett viszketni és nagyon kétségbe estem, félek, hogy nem gyógyultam meg, bár eddig nem viszketett a gyógyszerkezelés előtt sem.

Ez normális lehet?

Nyugtassatok meg kérlek mert nagyon elegem van már ebből és a páromnak is. Mivel ebbe az évbe még együtt sem voltunk se semmi, ő is kenegeti magát a biztonság kedvéért.


2023. jan. 22. 17:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Ne fürdjél le Böbe!
2023. jan. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Most ment el a kedvem a csajozástól.
2023. jan. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%
Nem normális. A párod mivel kenegeti magát? Orvos ajánlott neki is vmit?
2023. jan. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nyilván fürdök Kedves első!

Örülj neki, hogy neked nincsenek ilyen problémáid és neked nem kell olyan szinten odafigyelni a higéniára, mint nekem. Valószínű magadból indulsz ki, és nem is szoktál fürdeni.

Kedves második!

Hála Istennek, legalább megmentettem a nő társaim egy ilyen kreténtől.


Köszi, alapjáraton mindketten hasznos válaszokat adtatok, megérte felkelnetek ma :D

2023. jan. 22. 17:44
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen, pimafucort krémmel keni magát.
2023. jan. 22. 17:45
 6/20 A kérdező kommentje:

De nem értem ennyi nap után nem, hogy elmúlt volna hanem durvább lesz?

Most megint menjek vissza a dokihoz?

Magánba tudok menni, mert SZTK-án nem foglalkoznak velem sajnos.

Nem vagyunk gazdagok, így nem szívesen hagyok ott 20ezer Ft-ot mindig..plusz a gyógyszer, plusz megint egy hetet várni legalább az eredményre és csak utána elkezdeni a kezelést. Ja és 2 nap múlva menstruálok is, így még egy hétig nem is tudok elmenni dokihoz.

Akkor már kb ott tartunk, hogy 2 hónapot nem leszünk együtt lassan, ha még egyszer végig kell csinálnom a kezelést.

Elegem van léci segítsen valaki :(

2023. jan. 22. 17:49
 7/20 anonim ***** válasza:
18%
Sajnos nincs más megoldás, vissza kell menni az orvoshoz.
2023. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Majd helyrejön hintőporozd
2023. jan. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
15%
Nem kell magánba menni, államiban is ugyanazok az orvosok dolgoznak. Egy orvos nem attól jó vagy kedves, hogy éppen hol lát el. De persze vannak gázak. Keresni kell mást.
2023. jan. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
33%
Azért a nagy szerelmedet le ellenőrízném azért, nem vitt haza esetleg valami nyavalyát mástól és elkaptad.
2023. jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!