Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A császármetszés hege elhalván...

Flora08 kérdése:

A császármetszés hege elhalványulhat még?

Figyelt kérdés
A kisfiam 15 hónapos, tehát nem friss hegről van szó. Nagyon csúnyán néz ki. Egy másfél-kétcentis szakaszt kivéve teljes hosszában piros, és kidomborodik. Az a pici szakasz szépen begyógyult, egy cérnavékony, fehér csík látszik. Ezt sem értem hogy lehet: egy része meggyógyul a többi nem. Nyár végén voltam nőgyógyásznál, aki azt mondta, nincs vele semmi baj, kenegessem Contractubex géllel, jobbat nem tud mondani (akkor már rég azt használtam, a védőnő ajánlotta, úgyhogy nem mondott újat). Kentem tovább, esténként jól belemasszírozva, de nem látok változást, most éppen szilikon hegkezelő tapaszt használok minden nap (Hansaplast). Javulhat még, vagy ez már mindig így fog kinézni? A tapasztalataitokat szívesen fogadom. Előre is köszönöm!

2023. jan. 23. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Ha nem, akkor plasztikáztasd meg.
2023. jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Ha valaki keloidra hajlamos, akkor sajnos csúnya lesz, akármit is csinál vele.
2023. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Nekem lassan 3,5 éve született császárral a kisfiam, most már azt mondom kezd alakulni, halványabb is és nem dudorodik annyira. Persze most megint babát várok és esélyes, hogy császár lesz, szóval hurrá.
2023. jan. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Nem sokat fog javulni.Sajnos itt senkit nem izgat az utokezeles. Gyerek ki, ver nem onlik, rebdben. Most figyelj: a cobtratubex semmit nem er. Direkt ugy van megcsinalva, hogy vegyed ujra meg ujra. A tapasz jo lett volna korabban. A pkasztikat nem jacaslom, mert keliidra hajlamos vagy, lehet hogy az ujabb vagas is ugy fog hegesedni. Mondtak, hogy ejszajara vegyel operacio utani bugyit? Az meg most is jo lehet . Ami nekem hasznalt: 100 % aloe vera gel. Probald ki, halvanyitani fogja.
2023. jan. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. 4-es, dehogy mondták...pont, ahogy írtad, magasról tesznek rá, hogyan gyógyul a heg. A kötésemet sem cserélték volna ki, ha nem szólok. Az aloe gélt kipróbálom, köszönöm a tippet.
2023. jan. 24. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!