Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2,5 éve volt császármetszésem,...

2,5 éve volt császármetszésem, krónikus alhasi fájdalmaim vannak. Összenövés okozhatja?

Figyelt kérdés

Voltam gasztrósnál, mert puffadok is, kiderült, hogy tejfehérje és tojásfehérje érzékeny vagyok. 3 hete diétázom, kolonoszkópiám is volt, semmi rendelleneset nem látott. Az alhasam továbbra is fáj, a császárheg környékén különösen. A pisilés is nehézkes jó ideje, úgy értem nyomni kell, hogy ürüljön. Vérvételem negatív eredményt hozott. Nőgyógyásznál már jártam egyszer, de csak UH volt, az összenövés lehetősége fel sem merült (mondjuk az orvos se volt valami alapos). Itt tartok most, ma már sírtam is, nem a fájdalomtól, inkább az egész hercehurcától. Holnap egy másik nőgyógyászhoz megyek.


Arra volnék kíváncsi, hogy okozott-e valakinek hasonló tüneteket összenövés? Megoldást talált rá?


Előre is hálásan köszönöm!


2022. dec. 13. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
27%

Nekem 15 éve volt császármetszés és mai napig vannak ilyen panaszaim, de ritkán. Nekem az volt megoldás, hogy ne fájjon állandóan, hogy a székletemre nagyon figyelek. Sok folyadék és minden reggel zabkása.

Ha a vizelés is gond, akkor keress fel urogynekologust.

2022. dec. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem is hallottam még ilyen szakterületről, köszönöm!!
2022. dec. 13. 13:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Találtál megoldást?

Nekem is hasonló tüneteim voltak, összenövés volt.

márc. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!