Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt ti tornáztok...

Menstruáció alatt ti tornáztok? Én Rubint Réka videókat szoktam. Lesz valami bajom tőle? Erősödik a sporttól a menzesz vagy gyengül inkább?

Figyelt kérdés
2023. jan. 25. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Ez személy függő... 3-n vagyunk testvérek. Én és a nővérem sportolunk rendszeresen, ezért menstruácia alatt is kötelező. Nekem erősödik a menstruációm, a nővéremnek változatlan. A húgunk nem sportol, neki fekve is erősebb.

Problémád, nem lesz belőle. Ha inkább hobbi szerűen tornázol, akkor mindig annyit csinálj amennyi kényelmes.

2023. jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
én személyszerint nem szoktam mert nem vagyok hozzá elég jól, de nyugodtan tornázz, azt csinálsz amit akarsz és bírsz, semmi bajod nem lesz
2023. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igazságszerint elsejétől kezdetem el minden nap tornázni (heti 2 pihenőnappal),kajára odafigyelni,és azért is kérdeztem,mert 4-5napig szokott meglenni,hogy nem e a sport miatt elhúzódik tovább
2023. jan. 25. 18:19
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Én szoktam, de a nehezebb gyakorlatokat és a hasizomgyakorlatokat ki szoktam venni. Úgy vettem észre, a túlzott megerőltetés erősíti, de a könnyed torna még jól is esik.
2023. jan. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
66%

Ezt biztos ebbe a kategóriába szeretted volna írni?

Én előre megadott napokon járok terembe úgyhogy nem tudom ehhez igazítani. Kibírható. Nem lesz tőle semmi bajod szerintem. Ha rosszul vagy max abbahagyod aznapra.

2023. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanúgy járok lovagolni és TRX-ezni is mensi alatt.
2023. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

Ugyanúgy járok edzésre, csak beveszek előtte egy görcsoldót.


A vérzés nem zavar (tamponnal oké), csak a görcsök.

2023. jan. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Menzesz lefolyást de minden eü problémát a vér táplálása frissitése segiti, természetes friss gyulladásgátlók flavinok szerves fémtartalmú lédús gyümölcsök termések segítik. Az izmokat is lelazitja pótolja a veszteségeket .
2023. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!