Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet a menstruaciom 9...

Mitől késhet a menstruaciom 9 napja?

Figyelt kérdés
Tavasszal késett 5 napot azóta mindig pontos, 8 éve van meg a menstruációm, és az utóbbi 1,5 évben pontos, szexuális életet élek, de nem vagyok terhes, 2 hétig szedtem antibiotikumot, ez nem tudom hogy mennyire befolyásolja, valamint 1,5 hete megvan a hasi fájdalom, de mell feszülés vagy hasonló nincsen, orvoshoz még nem akarok menni, ezért gondoltam hogy itt érdeklődök, ha hamarosan nem történik változás akkor természetesen elmegyek orvoshoz
2023. jan. 26. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Drága az antibiotikum ütheti a fog.gátló hatását sajnos.Sokan nem tudják de ez így van szóval lehetsz terhes is akár.Egyik ismerősöm is így járt mert nem tudta ezt a dolgot.Tesztet csináltál már?
2023. jan. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Ahogy az első írja, itt van részletesen leírva: [link]
2023. jan. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót 😇 és a teszt negatív
2023. jan. 26. 11:04
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Eltelt az együttlét óta 2-3 hét és úgy teszteltél?Ha igen akkor nem terhesség miatt késik hanem valószínű az antibiotikum kavart be a ciklusodba és rendeződni fog magától.Viszont ha a következő sem jön meg akkor menj orvoshoz.Lehet a hasi fájdalom azért van mert megakar már jönni és meg is fog hamarosan.
2023. jan. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1 éve heti 2x kb a szexuális életünk szóval eltelt azóta 3 hét bőven
2023. jan. 26. 15:57
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nem vagy terhes.
2023. jan. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!