Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj ha egyáltalán nem zavar...

Baj ha egyáltalán nem zavar hogy extrém kicsi a mellem?

Figyelt kérdés

16L

Asszem a mellemnek a legkisebb kosár méret is nagynak számítxD, nagyon kicsi mellem van, jó, van ott valaki de tényleg nagyon minimális mérete van, ezért én csak sport toppot hordok, vagy nem is hordok, de van hogy ezr a kicsit is inkább leszorítom két toppal hogy annyi se látszódjon

Normális, hogy fiatal lányként nem zavar hogy lapos vagyok? Sőt, szeretem, imádom hogy ilyen kicsi, nem kell vesződni vele, nem fáj, nem libeg ide oda, nem akadályoz semmibe, szóval ja. El se tudnám magam képzelni nagy mellel, teljesen idegen lenne nekem az érzés. Írtózok attól hogy nagy mellem legyen.

Nem is akarok nagy mellet soha, remélem ilyen kicsi marad örökre.

Más akinek kicsi a melle, meg depressziós hogy miért nem nagy. Én csak örülni tudok neki hogy kicsi, legalább nem azt lesik a hülye korosztálytársaim, lessek csak a nagy mellűeket, legalább engem nem:)

Alapjáraton amúgy is extrém vékony vagyok(ektomorf testalkat, apumtól kaptamxD), ezért seggem sincs de ennek is csak örülni tudok.

Engem miért nem zavar hogy nem nagy? Mások meg jesszuuuus erre ki adnak több százezret vagy milliót??!!!!!


2023. jan. 26. 22:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Valami*
2023. jan. 26. 22:12
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Miért zavar Téged, ha normális vagy ? Ismerek olyan kétgyerekes, unokás nagymamát, akinek akkora melle van, mint egy 12 éves kislánynak.
2023. jan. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3%
Mar hogy az a kerdes, hogy baj-e, hogy nincs baj.
2023. jan. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3%

Nekem nem baj.


Neked meg csak jó, mert nem kell melltartóra költened se a lógás miatt aggódnod, meg a pasik sem fognak összefogdosni mellesleg!

2023. jan. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Engem sem zavart soha, hogy kicsi, kinézetre is tetszik, sokkal praktikusabb is így:D Engem is zavar még a gondolat is, hogy nagy mellem legyen, de még az is, hogy B-s kosár. Amúgy nagyon sokan azért is kés alá fekszenek, hogy kisebb mellük legyen, nem csak azért, hogy nagyobb. Amúgy felesleges ezen is agyalni, hogy "normális" vagy-e, hogy nem szeretnél nagy melleket, nem?
2023. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a zöld!:)


Azért kérdezem hogy normális e, mert az összes kis mellű lány ismerősöm, barátnőm nagy mellet akar, mellesleg az egyikőjük már megműttette( 20 éves a lány)

És közülünk csak engem nem zavar

2023. jan. 26. 22:30
 7/8 anonim válasza:
30%
Én is ugyan ennyi vagyok és nekem is kicsi, és nekem is tetszik és szeretem. Szerintem nem gond ha szereted a tested.
2023. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%
Én saját két kezemmel szggatnám meg az olyan nőket akik azzal foglalják le az orvosi kapacitást, hogy nekik nem tetszik és plasztika. Amikor az meg aki daganat kivételére vár vagy életmentő műtét utáni plasztikai összevarrásra, az meg nem jut orvoshoz!!!! F
2023. jan. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!