Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 napra jött meg a menstruáci...

16 napra jött meg a menstruációm, lehet a fizikai megterhelést? Történt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Ma jött meg a menzeszem, de egyáltalán nem számítottam rá, mivel még csak a 16. Napnál járok. Ilyen még sosem fordult elő. Olyan történt már, hogy nagyon erős stressz hatására 45 napra jött meg, vagy sok utazás közben 6 nappal korábban. Igaz, az elmúlt 1 hónapban sok volt a munka, utazás, emellett sokkal többet is sportolok, mint eddig. Ezek miatt pedig keveset és rendszertelenül alszom, ez igaz az évesre is. Ráadásul 10 éve nem jött ki a herpeszem a számon, most az is van. Lehetséges, hogy túlságosan leterheltem magam és emiatt van ez? Veletek fordult már elő ilyen?

2023. jan. 28. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Bármi miatt előfordulhat ilyesmi egyszer-egyszer egy nő életében.
2023. jan. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%
Előfordult már épp nemrégiben, utána megjött a rendes időben is, azóta nem volt változás. Ha csak egyszer kétszer fordul elő, és más panaszod nincs, nem kell doki.
2023. jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
21%
Nekem egyszer nagyon erős fizikai munkától 7-8 napot késett
2023. jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!