Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció után 5 nappal...

Menstruáció után 5 nappal barnázás és alhasi fájdalmak mitől lehetnek?

Figyelt kérdés

A menstruációm 5 napig tartott. Az elején barnázás aztán rendes vérzés majd az utolsó napkban szintén barnázás. Igy szokott lenni és ezzel nincs is baj. A menstruáció előtt viszketést talasztaltam amit Canesten krémmel próbáltam megszüntetni. Ez javult majd elkezdtem menstruálni. De mensi után 5 nappal újra elkezdtem barnázni és alhasi fájdalmaim vannak egésznap. A barnázás nem erős, csak pisilés után látni a papíron. Próbálkoztunk a férjemmel az együttléttel mert 3 hét után találkoztunk (kulfoldon dolgozik). Fájdalom nem volt, de utána már pirosas-rózsaszínes vérzés is volt. Majd reggelre szintén csak barnázás ami a fehérneműig nem jut el, ugyanúgy csak a wc papiron látszik és az alhasi fájdalmak is meg vannak.

Amit tudok, terhes nem vagyok, autoimmun pajzsmirigy alulműködök. Gyerekem nincs. Szűrésekre is évente járok. Mindíg rendben volt minden.

Az utóbbi 3 hetem brutálisan stresszes és kimerítő volt lelkileg is és idegileg is. A családi problémák teljesen felőrőltek. Holnap megyek vissza svájcba a férjemmel és szerdára van időpontom a nőgyógyászhoz.

Nem itt keresek diagnózist csak nagyon meg vagyok ijedve mert sose voltam ilyen helyzetben. Akinek volt hasonló tapasztalata, megosztaná velem neki mi okozta a tüneteket? Nagyon szorongok emiatt. Ez nagyon ijesztő. Szerdáig csak pár nap van, de ilyenkor örökkévalóságnak tűnik.

Előre is köszönöm



2023. jan. 28. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:
33%
Szia! Két féle okot kûlönböztetûnk meg: 1 peteérés zavara, 2 nem megfelelô fogamzàsgàtllò tabletta hasznàlata. A peteérési zavarok stresshelyzetek következményei is lehetnek. Egyszerû idegesség éppùgy okoz problémàt.
2023. febr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!