Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna menstruàció?

Barna menstruàció?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném,hogy PCOS betegségem van amit 3 hónapja diganosztizálzak. Minden tünetem volt (valamennyi még mindig) ami a PCOS/re leírható. Szőlőfürt szerű ciszták, 15 kg hízás főleg felsőtestre(úgy hogy mondig vékony alkat voltam), apró szőrszálak az állom, melankólia,fáradtság,ciklus kikaradás,stb.

3 hónapja amikor diagnosztizáltak az orvos nem akart gyógyszert írni,hanem életmódváltást javasolt. én azt el is kezdtem , pcos diéta +heti 4-5edzés.

ez elég jól bevált,mára majdnem -10kg-tól megszabadultam+a többi tünet is csökkent.

A menstruációm az életmódváltást követően 1 hónap múlva megjött ,FÉL ÉV UTÁN. majd utána megint kimaradt a következő hónapban,de én így is örültem hiszen fél év után megjött gyógyszer nélkül.

Most pedig 4 napja barnázok. Nem pecsételő, hanem rendesen mintha megjött volna,olyan mennyiség,betétet is kell használnom,csak annyi a külömbség,hogy a színe barna(rozsdabarna szerű)+néha néha egy nagyon picike vérszínt is látok,de csak alig.

Eléggé meg vagyok ijedve,hogy ez mi akar lenni.

Vagy ahhoz képest hogy most kezd beállni,nem probléma? Anyukám szerint hormonzavar van nyilvám és most kezd visszatérni és rendeződni a hormon,azért lehet ez,próbál megjönni.

én azért eléggé félek.

valaki találkozott már ilyennel? Esetleg aki PCOS beteg és a gyógyulás elején jár, tapasztalt hasonlót?

22L



2023. jan. 18. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
párkapcsolatod van? nemi életet élsz? mennyi kg vagy most?
2023. jan. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Terhes nem lehetek,ha erre irányult a kérdés,mivel jelenleg nem vagyok kapcsolatban és nem élek nemi életet már 4 hónapja,szóval tethesség miatt nem lehet.

163 cm és 59 kg vagyok. 53kg voltam a betegség előtt, és 68 kg voltam amikor diagnosztizáltak.

2023. jan. 18. 18:17
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Folyamatosan ugyanannyi volt a vérzés mind a 4 nap? Az eü.betét is kellett, vagy csak tisztasági?
2023. jan. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező, ne válaszolgass neki, ez a betét fétises...


Amúgy pedig feleslegesen aggódsz, ez menstruáció, a barna is vérzés, csak most gyengébb, ami az előzményeket tekintve teljesen érthető.

2023. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

oh értem,fura is volt hogy miket kérdez:DD

nem tudtam hogy van betét fétises itt:D

köszi a választ!

2023. jan. 18. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!