Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatero trichomonas?

Visszatero trichomonas?

Figyelt kérdés
Elofordulhat az ilyen? Decemberben estem at a kezelesen, Klion kupot es tablettat kaptam. A parom is kezelve volt. Mostanaig semmi bajom nem volt, egy-ket hete felfazas szeru tuneteim vannak, viszont tegnap megcsapott megint az a jellegzetes illat es a folyasom is tobb lett. Nem olyan durvan tert vissza, mint amilyen volt decemberben, de szerintem ez ismet az lehet. Lehetseges, hogy nem pusztult el az osszes egysejtu es igy ujra elo tudott jonni a betegseg?

2023. febr. 1. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
12%

A trichomonas nem olyan, mint a gomba, hogy felborul a flóra és előjön...

Azt bizony valakitől el kell kapni. Ha a partnered is kezelve volt, és valóban trochomonas, akkor kicsit szét kellene nézni a párod portáján.

De sikmán lehet, hogy nem is az, sima bakteriális vaginosis is jó kis halszagú folyást tud csinálni.

2023. febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Zoldes folyasom van, elozoleg a doki csinalt tesztcsikot, o mondta erre a trichomonast.

De ha nem kezelt ki rendesen, akkor miert ne fertozodhetnek vissza?

2023. febr. 1. 22:36
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyebkent nem tole kaptam el, hanem egy korabbi partneremtol valoszinuleg, mert volt ilyen gondom korabban is, meg joval elotte, akkor egy masik doki teljesen mas tipusu kupot adott, az ugy tunt el is mulasztotta. Decemberben voltunk furdoben, ra kb 1 hetre jelentkeztek is a tunetek. A nogyogyasz szerint ez lehetett a ludas. Nem gondolnam, hogy megcsal a parom, sulve-fove egyutt vagyunk, amikor nem, akkor is folyamatosan kommunikalunk online.
2023. febr. 1. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!