Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mit jelent, más is kapott...

Ez mit jelent, más is kapott már ilyen levelet?

Figyelt kérdés

“Kérjük, hogy saját érdekében keresse fel rendelésünket Citológiai eredményeinek megbeszélése szempontjából”


Kicsit most kétségbeestem, ez valami rosszat jelent?

Más is kapott már ilyet?



2023. febr. 3. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Vagy értékelhetetlen a minta és újra le kell venni.
2023. febr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Ilyenkor az esetek 99%-ban csak szrul vették le, csak ugye azt luxus beleírni, hadd kapjál 6x szívrohamot, míg fogad az orvos.
2023. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Lehet valami kisebb eltérés is, amit ki tudnak kezelni.
2023. febr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Én is kaptam ilyen levelet. Jól beszarattak hogy lehet hogy rákosszerű elváltozásom van. Befektettek rá 1 hónapra gyógykaparásra a kórházba 1 napra. Aztán közölték hogy nincs semmi bajom... Épp most próbálok magánt keresni aki végre tájékoztat hogy mi volt ez az egész...

26N

2023. febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Basszus, ez mindenhogy szemétség. Miért nem írnak bele konkrétumot? Nem tudom, hogy ez magán-e, vagy sem, de velem közölni szokták emailben, vagy sms-ben a konkrét eredményt
2023. febr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
#4 vagyok. Szerintem is szemétség hogy konkrétumot nem írnak bele. Én sima nőgyógyászaton voltam rakszuresen amire ez a postai levél jött. Nem magánban.
2023. febr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Mert nagyon nem mindegy, hogy értékelhetetlen, vagy rákgyanús amit találtak. (Vagy van valami, pl. gyulladás, de abszolút kezelhető) Reméljük, hogy az első lesz.
2023. febr. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%

7-es, de EZT miért nem írják bele?


Bocs, gyere újra, mert értékelhetetlen a minta, és rögtön nem vizionálsz P3-as stádiumú elváltozást.


Vagy írják le, hogy citológiai eltérés van - legalább tudod, hogy miért hívnak.

2023. febr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%
#4 vagyok. Miért lettem lepontozva? Szívesen mutatok orvosi papírokat annak aki kételkedik abban amit írtam. 🥲
2023. febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!