Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellrák szűrésre hol lehet...

Mellrák szűrésre hol lehet időpontot kérni?

Figyelt kérdés

Anyukámnak volt 2 éve rosszindulatú daganata, műtötték

most a másik mellében látnak nyirokcsomót, arról még nincs eredmény

Utálok orvoshoz járni, de tudom hogy nekem is el kell mennem.... nem voltam még sosem, és nem is tudom hol kell elindítani a folyamatot? hol kell erre időpontot kérni? Mivel nagyon izgulós vagyok inkább mennék magán vizsgálatra (tudom drágák, de annyira utálom az ilyen szakrendeléseket, annyira bunkók az emberrel én meg nagyon magamra tudom venni... hogy inkább fizetnék csak legyenek normálisak a vizsgálaton)

Édesanyám beteg, nem akarom ezzel traktálni, hogy hol tudok időpontot kérni... ő egyébként is csak a szakrendelést tudná... tehát az a kérdésem, hogy hol csinálnak ilyen mellrák szűrést vagy mi ennek a neve? hogy keressek rá...


2023. febr. 4. 13:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Ja és szoktam magamnak ellenőrizni természetesen, de nem tudom mi az amit nem kellene érezni...

Valamit érzek de (remélem) az normális....

2023. febr. 4. 13:59
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Beutaló kell hozzá a nőgyógyásztól.
2023. febr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

most ez komoly? :|

Csodás... most voltam a héten de nem tudtam, hogy külön kell kérni

25 ezret hagytam ott

ráírta a papíromra, hogy "emlő ellenőrzést végez" egy betű nem esett az emlőkről.... csak ezt nem tudtam, hogy ide is beutaló kell, főleg nem h a nőgyógyásztól.... ott is annyira izgulok, hogy alig vártam túl essünk rajta... eszembe nem jutott.

2023. febr. 4. 14:30
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha magánorvosnál voltál, az nem is tud beutalót adni. SZTK-s nőgyógyász, vagy a háziorvos esetleg.
2023. febr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Sztk-s nőgyógyászhoz én nem megyek, az egy bunkó f...

A háziorvos is lekezelő... Nem akarom neki elmesélni hogy én mellrák szűrésre szeretnék menni.

Nem tudok csak úgy felhivni egy magánközpontot h ilyen vizsgálatot szeretnék?

2023. febr. 4. 15:25
 6/14 anonim ***** válasza:
14%
Hát akkor meg mi a kérdés igazából? Google a barátod. Emlőultrahang vagy mammographia (életkortól függően).
2023. febr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az a kérdés hogy lehet bejutni...

Csak orvos által v magán után is betudok? Pl úgy mint a nőgyógyászhoz....

2023. febr. 4. 15:46
 8/14 anonim ***** válasza:
31%

Fuh, ne legyél már ennyire életképtelen.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Hányat szeretnél még? Mint mondtam, google.

2023. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem élétkeptelen vagyok, csak nem értem akkor miért írtad h beutalo kell???
2023. febr. 4. 17:23
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Fuh b.meg. Állami rendelésre BEUTALÓ KELL. Magándokihoz meg mehetsz beutaló nélkül.
2023. febr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!