Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem eltem szexualia eletet...

Nem eltem szexualia eletet egy fajta ertelembe egy eve de kis dolgokat igen multheten jott meg 2napja mult el most olyan mintha szukebb lennek baj lenne?

Figyelt kérdés
Ket napja mult el a mensi eddig mindig bement a paromnak 2 db ujja most is csak mintha picit fajna vagy nem lennek olyan tag ez problema lehet kicsit fel is faztam illetve uj tusfurdot hasznalok odalent lehet irritacio? Mensim rendesen megjott idobe
2023. febr. 8. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Hogy tudsz ennyi marhaságot összeírni egy kérdésben. Nem attól vagy szűk hogy fel vagy fázva vagy hogy másik tusfürdőt használsz...
2023. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor beteg vagyok rakos hogy szukebb lettem?
2023. febr. 8. 16:30
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Ha használhatod ezt az oldalt, az azt jelenti, hogy minimum 16 évesnek kell lenned. Ebben az esetben feltételeznünk kell, hogy az agyfejlődésed félidőnél sajnos leállt.

Ennyi hülyeséget így ömlesztve...

2023. febr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ilyen elmei szinten aki van, nem volna szabad élnie nemi életet, csak a gyámhatóság beleegyezésével, elkötött petefészekkel.

Lehet felsértette a hüvelyed az ujja vagy a farka ..... h válaszoljak a kérdésre, lulu

2023. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!