Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 vagyok,a menstruaciom nem...

17 vagyok,a menstruaciom nem allt meg be teljesen igazabol 2 es fel eve jott meg kb. Viszont tapasztaltam eleg sokszor olyat hogy amikor meg van,akkor is van ilyen tojas feherje allagu valami csak ugye az nem atlatszo hanem➡️(?)

Figyelt kérdés

Neha sotet de nem nevezem barnanak,inkabb ez ami kijon belolem vér,de ilyen nyúlos nyalkas valami.

Es menstruacio elott is szokott nekem ilyen lenni ami elv. Termeszetes mert az azt jelenti h akkor termekeny vagyok ,akkor van az ovulaciom.

Es altalaban akkor is eleg sok nyalka jon ki belolem,tojas feherje allagu valamicske.

Es menstruacio kozben kicsit aggodom h ez normalis e vagy nem?!



2023. febr. 10. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ebben a korban kb minden normális, még hármasba is!

Éld ki magad amíg lehet és járasd be rendesen a bulkeszt!

Legyen egészséges tinikorod, mert 15 év múlva már nem lehetsz tini!

2023. febr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Olvass pár szak(!)cikket neten. Rá fogsz jönni hogy teljesen rendben van minden. Ha esetleg meg gyanút fogsz valamire akkor nőgyógyász. Az átlátszó nyálkás cucc természetes, mindenkinek van (aki egészséges). Sötétebb vér szerű dolog pl. a menstruáció vége felé gyakori, alvadtabb vér (később ürül mint az élénk piros, ezért megalvad)
2023. febr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
A tojásfehérjés nyálka amit tapasztalsz, az a méhnyak nyák. Teljesen természetes, menstruáció alatt is. Ajánlom neked Hoppál Bori Az én testem.c. könyvét, rengeteg hasznos infót találhatsz benne.
2023. febr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!