Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normalis ha egy evben legalabb...

Normalis ha egy evben legalabb 1x elofordul olyan hogy nagyon hanyingerem van?? Nem nagyon ereztem meg ilyet soha 17 eves vagyok. Lany. Es ma egesz furan ereztem magam Estefele pedig nagyon hanyingerem volt. (?)

Figyelt kérdés

Öklendeztem is párszor…

De aztan lefekudtem es elmult…

De még egyszer sem ereztem ehez hasonlot….

Es elegge izgulos vagyok,stresszelek mindenen,a bolhabol is elefantot tudnek csinalni…

Es elegge felek h ez mitol volt …

Nem nagyon ettem ma…suliba beértem ettem egy szendvicset ilyen reggel 9-10 óra között és ennyi.

Kb 1 oraja vacsoraztam, ilyen 21:30fele..

A hasamat is kicsit ereztem h faj, ma reggel…de nem nagyon.

Meg eleg sokat morog a hasam..

Annnyira stresszeltem emiatt is.

A sok stresztol is lehet ilyen?

A mensim is nem reg allt el,nem hiszem hogy ahoz koze lenne.



2023. febr. 15. 23:20
 1/3 A kérdező kommentje:

Igazából ilyen 6 ora fele ittam egy fél doboz energia italt.

17 evem alatt egyszer sem ittam energia italt. Nem is esett olyan jol…nem tudom minek ittam meg…lehetseges hogy etttol ereztem magam rosszul?

2023. febr. 15. 23:31
 2/3 anonim ***** válasza:
28%

Igen, teljesen normális, sőt igazából az a furcsa, hogy csak évente egyszer történik ilyen.


Lehet ahogy írtad a energia ital az oka, vagy valami rosszat ettél, ételintolerancia vagy pont a stressz.

2023. febr. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egy evben egyszer? Van egy jo hirem: semmi bajod nincsen😌
2023. márc. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!