Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon félek, sebek jelentek...

Nagyon félek, sebek jelentek meg a szemérem ajkaimon. Mi lehet az? Nyugtassatok meg!

Figyelt kérdés

Volt egy felfázásom, amikor egy nap véres volt a vizeletem, kaptam rá gyógyszert. Az ma fog elfogyni, viszont előjöttek sebek a nemj szervemen. Hatalmasak, fájdalmas nagyon. Kaptam időpontot nőgyógyászatra,de félek nagyon hogy hatalmas a baj.

A lágyékomnál lévő nyirokcsomó megduzzadt, a sebek a szeméremajkamon és redőkben találhatók egészen a végbélnyílásig. Elképesztő fájdalmas. A vizelés is fáj, csípi a sebeket, a székelés is borzasztóan fájdalmas. Sírni tudnék. Gennyesek voltak a sebek, ám az mára elmúltak. Talán javul a helyzet, de nagyon félek. Én herpeszre tippelek, de nem volt megnyugtató az orvos hangja.

Légyszi segítsetek!



2023. febr. 16. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Ez csak orvosi rendelőben lehet kivizsgálni hiszen vizuális felmérés kell hozzá. Minél előbb keress fel nőgyógyászt.
2023. febr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Herpesz?

Menj el dokihoz, ott kapsz megfelelő utasítást a kezeléshez.

2023. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elmentem orvoshoz, nem vizsgált meg csak az asszisztens fotóról. Azt mondta, hogy szerinte herpesz. Kezelgettem. Elmúlt. Majd kijött ismét. Elmentem magán úton, és ott megerősítettek hogy herpesz. Kaptam is tablettát és krémet rá.
2023. okt. 26. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!