Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruálcióm alatt miért...

Menstruálcióm alatt miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

Alapbol életmódváltásban vagyok, még 4 kg-nak kell lemennie, de 3 napja van meg és azóta egyszerűen nem bírok enni. Fáj a hasam, folyamat teltségérzetem van mais.. pedig még csak 1 db szendvicset ettem ma, és nem is esett jól megenni mert olyan érzés volt mintha felfaltam volna egy egesz karacsonyi menusort😒

Mitöl van ez?



2023. febr. 19. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
45%

Rossz közérzet miatt.


Eleve hasfájáskor nehezen akar bármit is enni az ember.


Én is ugyanígy vagyok, hogy nehezen eszek meg bármit is, abból is kevesebbet.


Arról nem is beszélve, hogy a görcs felsugározhat az emésztőtraktusba, illetve emiatt fáj ilyenkor a derék, vagy az ánusz tájéka is, mert a fájdalom "vándorol".

2023. febr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
23%
Üdvözöllek! A hormonok játékának tudható be! Az ösztrogén és progeszteron értéke is magas ez idő alatt és ez okozza a teltség érzetet, - mint a puffadást is. A lassú emésztés, testsúlygyarapodás a vizvisszatartás, hányiger.
2023. febr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!