Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől változhatott meg a...

Mitől változhatott meg a hüvely folyásom?

Figyelt kérdés

Régen szagtalan, átlátszó néha fehér krémes állagú volt. Mostanában sárgás, erősebb szagú (házi sajt szag) és nagyon sok. Megfürdök, 5 perc elteltével csucsog a lábam köze. Baromi undorító, betétet használok, hogy valami szívja és ne follyon világba. De a szagok nadrágon keresztül is érezhetőek. Minap anyukám megszólta, hogy menjek tusoljak le,- mert idézem: segg szagom van -

Ez engem lelkileg is meg visel. Anyával nem nagyon tudok erről beszélni, mert szerinte mindenről a szex tehet. Fogamzásgátlót szedek körülbelül 1 éve. A gyógyszerem olyan, hogy 1 hét szünet van benne, olyankor szokott megjönni. De 2 hónapja az sem jött meg. Mivel gyógyszert szedek nem mindig használunk párommal gumit, de soha nem élvez belém. Szóval nem hinném, hogy terhes lennék, de ugye erre biztosíték nincs. Vegyek tesztet? De csak nem maradna meg a magzat 2 hónapnyi gyógyszer mellett.

Valami tipp? Tanács? A nőgyógyászom 3x hívtam egyszer sem veszi fel, holnap is emberek közé kell menjek így. Mit tegyek?

18l


2023. febr. 19. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Mi okosabbat tudnánk mondani annál, hogy menj orvoshoz? Nyilván valami fertőzésed van, ha büdös.
2023. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

Fertozesed van. Nem ertem mit kell ezen ennyire bonyolitani, elmesz az orvos, felir valamit, hasznalod, majd elmulik.

Csokolom.

Nok millioival megesik ez, semmi tragikus nincs benne.


A csavoddal meg lehetoleg ne szexelj igy es kerj neki is majd gyogyszert az orvosnal!

2023. febr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
62%
Fel nem fogom ezeket a kérdéseket. Nőgyógyász!!!
2023. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

"De csak nem maradna meg a magzat 2 hónapnyi gyógyszer mellett."


Atyaég, 18 évesen hogy lehet valaki ennyire hü....?! Szerinted a fogamzásgátló abortusz tabletta is?!

De, megmaradna. És bár ha jól szeded a tablettát, 99% hogy nem vagy terhes...DE ha az ember él nemi életet és 2 hónapja nem vérzett, akkor azért illik rászánni azt a 300 forintot tesztre basszus.

És igen, bakker, ha tocsog és bűzlik a nunid, akkor bizony el kell menni orvoshoz.


...és az ilyeneknek választójoguk is van...

2023. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

Szornyen bosszanto, hogy tini kislanyok ugy kapkodjak be a foggatlot, mint a cukorkat es szart se tudnak rola.

Fel nem foghatom, ez hogyan lehet.

2023. febr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, kapkodom mint a cukrot. Gondjaim voltak a menzeszemmel, 2 hétig meg volt, majd 1 hétig nem. Majd újra...

Totál másképp működött, minthogy kellett volna. Ráadásul a fájdalmakról nem is beszélve, állandóan kihánytam mindent, így folyamatosan fogytam.

3 orvosnál voltam, mind fogamzásgátlót írt fel, mert erre nincs más megoldás. Így most eddig egész normálisan jött meg, majd mostmár nem jön meg.

Jaah és a fájdalom csillapítót szedtem igazán úgy, mint a cukorkát.

Egyébként nem hülye vagyok, hanem tudtalan evvel a témával kapcsolatban, mert nem volt kivel megbeszéljem. Sajnálom, hogy ezt az oldalt azért hozták létre, hogy az "ilyen hülyék" itt teszik fel a kérdésület. 😘

2023. febr. 19. 21:27
 7/10 anonim ***** válasza:
36%

De, van más megoldás a problémádra, csak sok pénzbe fog kerülni, és egy jó endokrinológust és nőgyógyászt kell majd hozzá keresned, mert valószínűleg endometriózisod van.

A fogamzásgátló nem oldotta meg a problémád, csak eltussolja, amíg szeded. Aztán ha egyszer abbahagyod, jön majd szépen vissza minden baj, de csőstül.

De hát te annyira okos vagy...


"Egyébként nem hülye vagyok, hanem tudtalan evvel a témával kapcsolatban, mert nem volt kivel megbeszéljem."

Egyrészt azt írod, három orvosnál is jártál - nos, pl. velük meg tudtad volna beszélni.

Másrészt ha a gyakorihoz hozzáférsz, az azt jelenti, hogy van a kezedben egy internethasználatra alkalmas kütyü, amivel hozzáférsz a világ jelenlegi kb. össz tudásához. Szabad ám csak úgy olvasgatni is a neten, nem csak kérdéseket feltenni gyakorin...

2023. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A büdös folyást gardnerella okozza, STD szűrésre sem ártana elmenned, de lehet elég lesz a nőgyógyász is. Mindenképp menj el nőgyógyászhoz, mert ez nem normális. Ja és terhességi teszt, ha már 2 hónapja nem jött meg.
2023. febr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%

Hát fogamzásgátló mellett nekem mindig napra pontos a vérzésem, szóval ezt semmiképp nem tartom normálisnak. Ha akár csak egyszer is beléd élvezett én erősen gyanakodnék a terhességre.

A folyás miatt meg mindenképp kell a nőgyógyász mert az bizony valami fertőzés lesz.

És a barátodat is kezeltessétek mert más különben vissza fogjátok adogatni egymásnak.

Jobbulást kívánok!


Ja és a fogamzásgátló miatt nem fog elmenni a baba, tehát ha terhes lettél akkor ott már csak ugye két opció maradt.

2023. febr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Halovány pozitív lett reggel a tesztem. Holnap csinálok egy másikat, egy érzékenyebbet, hogy az mit mutat. A szagra vettem vagilactot, azóta javul. 🙂🔫
2023. febr. 23. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!