Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fertőzés lehet? Menstruáció...

Fertőzés lehet? Menstruáció után hirtelen szúró nyilaló fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ciklusom 9.napján vagyok. Enyhe görcsölés fennmaradt nekem az egyik oldalon, de csak néha érezhető. Ma reggel,mikor felkeltem teljesen váratlanul így élesen beszúrt valami és a hüvelynyílásom felé sugárzott, de rúgtam egyet, annyira.

Amúgy folyásom nincs, tök normális. Nem csíp semmi.

Együtt voltunk párommal menzeszem 3.napján, azóta fájdogál kicsit, azon is gondolkoztam nem-e kicsit durva volt és megsértett.

Kb fél percre ha betette, közelébe nem járt, előtte pisilt és együtt zuhanyoztunk, szóval kb teljességgel kizárt a terhesség, meg ez még csak pár napja történt. Mindig 12-14. napon ovulálok, pontos 28 napos a ciklusom.

Lehet hüvelygyulladásom van? Soha nem volt még ilyenem. Tapasztalat?



2023. jan. 28. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
14%

Nekem is volt már ilyen. Ha vad a szex nekem utána pár napig fáj a hasam.

Lehetséges előbb ovulálsz. Hüvelygyulladást kizárnám.

2023. jan. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet az ovu előjele.. estére ovulációs folyásom lett, rlég sok. Volt már, hogy egészen 10-14. napig éreztem tőle a szúrást és az szokott ilyen egy oldalú lenni.
2023. jan. 28. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!