Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kismedence, belsőcomb fájdalom...

Kismedence, belsőcomb fájdalom mire utalhat? Ki kuldhet Mri-re?

Figyelt kérdés
Pár hónapja egyre erősödő fájdalmat érzek a medencémben és belsőcombomban. Voltam nőgyógyásznál rákszűrésen de csak a felszínéről vett egy gyors mintat ami vegul rendben volt. Engem aggaszt ez az egyre erosodo fajdalom mert ugy erzem a mehnyakamtol jon. Otletek javaslatok? Kolonoszkopiara szeretnek most menni es meg Mri-n gondolkodtam de nem tudom ki adhat oda beutalot ha a nodoki mindent rendben talalt?

2023. febr. 19. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Csinált ultrahangot a nőgyógyász? Nekem a petefészek ciszta okozott hasonló tüneteket ( comb fájdalom?
2023. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
*? nélkül
2023. febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen vizsgálatra szakorvos küldhet.
2023. febr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen csinaltak iltrahangot csak egy 2 centis miomat talaltak amire azt mondta a soki hogy az ilyet biztos nem okoz. Nagyon surin visszatero hugyuti fertozesnek tuno fajdalmam is van de urulogusnal

Is voltam es nincs baci. Viszont balami nagyon nem ok….

2023. febr. 19. 21:45
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
kor?
2023. febr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
42
2023. febr. 19. 21:50
 7/11 anonim ***** válasza:
19%
Én elmennék a helyedbe egy másik orvoshoz is, hüvelyi uh+kolposzkopia+citologia levételére. Több szem többet lát. Mondd el neki, amit itt leírtál
2023. febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja es negy eve HPV volt az eredmenyemen es P2 de azota mindig csak azt kaptam hogy negativ de utolag jottem ra hogy HPV-t mar nem neztek.
2023. febr. 19. 22:09
 9/11 anonim válasza:
21%

Ha a nőgyógyász minden rendben talált, akkor ennyi miatt nem hiszem, hogy van olyan szakorvos, aki Mr beutalót adna.

Esetleg magánban próbáld meg

2023. febr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem mindenképpen csináltasd meg a kolonoskopiát (is). Nem valószínű hogy ez okozza a problémád de ebben a korban már erősen javasolt neked is és akkor jó öt évig biztosan nem lesz rá szükséged. Nekem két polipot találtak, teljesen ártalmatlan mindidáig de legalább tudom hogy két évente rá kell nézetni és nem lesz belőle addig daganat.
2023. febr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!