Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kismedencei laparoszkopos...

Kissmy11 kérdése:

Kismedencei laparoszkopos műtét utáni fájdalom meddig tart?

Figyelt kérdés
Műtétem 4 hete történt, bal oldalon összenövéseket oldottak A petefészkem még mindíg nagyon érzékeny,időnként feszítő fájdalmat,és puffadást,érzek.Valaki volt hasonló helyzetben? Eléggé kétségbe vagyok esve miatta.Lehet hogy van még ott valami ami miatt nem múlnak ezek a fájdalom érzetek?Kérlek írj,ha hasonlókat tapasztaltál! Nagyon köszönöm!<3

2019. márc. 17. 18:57
 1/3 anonim válasza:
Szia. Nekem januárban volt lapar pont e miatt pont bal oldalon. Neked mi volt összenőve? Teljesen megoldódott? Nekem mai napig vannak fájdalmak igaz nem tudták teljesen megoldani, mert a vastagbél és a petefészek teljesen összenőtt, most fogok menni majd sokadvéleményre új műtéthez, bonyolultság miatt nehéz. De nekem műtét után sok hétig volt fájdalom, feszülnek a külső belső varratok meg minden. De ha nagyon nem javul keress másik orvost mert egy idő után nem normális
2019. júl. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Még mindig belső húzó érzésem van.Bár azóta sok vizsgálaton voltam.Eredmény góckutatáson volt. Összenövést gyulladás okozhatta.Ezen kívül,ételintolerancia vizsgálaton veszek részt.Tompán de kellemetlen érzések még fenn állnak.

A varrat csak a köldökömben kellemetlen ott gyógyul a leg- nehezebben. Hosszú folyamat lesz 5 hónap telt el műtét óta.

2019. júl. 9. 06:53
 3/3 anonim válasza:
A köldökömnél nekem is lassan gyógyul, ha magas derekú gatya van rajtam az még mindig nem kellemes. Mondjuk a belső varratokat már nem érzem húzódni, de 3-4 hónappal a műtét után mép mindig nem tudtam kis súllyal sem edzeni, ha hanyatt fekve kellett valami gyakorlatot csinálni, mert belül nekem is húzódott. De a köldök heg miatt még mindig kényelmetlen hajolni, vagy guggolni, mert nyomódik. Orvosok szerint viszont minden rendben. De olvaatam már olyat ia, hogy akár egy év múlva is érezhető, elvégre mégia csak műtéti heg. Sok sikert a vizagálatokhoz.
2019. júl. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!