Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy csináljam hogy ne távozzon?

Hogy csináljam hogy ne távozzon?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A gynophilus restore 2 dbos huvelytablettat használom.

Tegnap este helyeztem fel az elsőt. Az van a dobozra írva hogy lassan oldódik. 4nap múlva kell a másodikat feltenni.

Viszont reggel mikor pisiltem ki jött egy pici. Ezt hogy lehet úgy csinálni hogy 4napig nem jön ki? Vagy inkább váltsak másikra?

És még annyi hogy igen elég mélyre helyeztem fel.



2023. febr. 20. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Lassan oldódik nem azt jelenti, hogy négy napon át, csak hogy mondjuk nem tízperc, hanem 5-6 óra.
2023. febr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Én be szoktam vizezni jól. De mintha ez a használati utasításban is benne lenne. Nem baj,ha kijön,régenbben használtam több féle h.kúpot, valamennyi mindig kijott másnap. Attól még hatásos.
2023. febr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Enis be vizeztem és a felhelyezéssel nem is volt gond.

Remelem hatásos lesz.

Köszönöm a válaszokat!

2023. febr. 21. 10:12
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
De nem csak vizezni szoktam,hanem jo sokat engedek rá,hogy kb félig szétázzon a kapszula. Ugy mar könnyen oldodik. Szerintem semmi előnnyel nem jár,ha lassan oldódik. Nekem 1db meg szokta oldani a problémát, szerencsére csak évi 1-2 alkalommal van rá szükség.
2023. febr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Te is ezt használod?
2023. febr. 21. 11:00
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
A gynophilust használtam legutóbb,a restore nem emlekszem, h rá lett volna irva. Nekem teljesen helyreállt a flórám, valószínűleg az volt a gond h túl illatosított tusfürdőt használtam (amúgy illatmenteset használok,hogy ne irritáljon). Ez előtt utoljára nyáron használtam,akkor a klóros medence víz volt sok.
2023. febr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Enis a gynophilus 14 dbos kapszulát hasznaltam eddig. De most nem kaptam a patikába és ezt ajánlották.
2023. febr. 21. 15:06
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha sokszor kell,valami más van a háttérben. Lehet te is parfüm érzékeny vagy. Használj illatmentes tusfürdőt, mosószert,öblítőt. Illetve mi latexmentes óvszert használunk,sokáig nem értettem h mi bajom egyfolytában,kiderült,hogy latex érzékeny is vagyok.
2023. febr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!