Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mar egy ideje viszket a...

Mar egy ideje viszket a huvely tajek es nagyajak korul mit csinaljak?

Figyelt kérdés
az egesz korul piros van ahol olyan mintha meg lenne vagva/repedve. viszket, szur es nem tudok vele mit kezdeni.
2023. febr. 7. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Képzeld, a nőgyógyász pont az ilyen problémákkal foglalkozik. 😶
2023. febr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen kepzeld tudom. csak most nem tudok elmenni mert kulfoldon vagyok. ezert probaltam valami megoldast keresni ideiglenesen hogy hatha...
2023. febr. 7. 21:59
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Nem tudok olyan országról, ahol nincs nőgyógyász.
2023. febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem is azzal lenne a problema, hanem a kommunikacioval es a megbizhatosagban..de ha te csak a rosszindulat miatt vagy itt akkor legyszi ne irj ide
2023. febr. 7. 22:43
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

Ja, tényleg, bocsi, orvoshoz küldeni valakit az egészségügyi problémájával tééééényleg rosszindulat.


Hát akkor pláne nem tudunk rajtad segíteni, hisz azt sem tudjuk, melyik országban vagy, és ott milyen készítményeket kapni.

Természetesen ezt is merő rosszindulatból írom ám.

2023. febr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Ha egy éve bírod akkor az a max néhány nap míg hazaérsz nem nagy dolog. Várd ki nyugodtan. 😅
2023. febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem, nem egy eve. azt irtam hogy egy ideje..
2023. febr. 9. 17:10
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Borotválod? Gyantázod? Attól is lehet.Vagy ha hüvely is, esetleg a PH érték valamiért megbomlott
2023. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!