Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vérezgetés szex után normális?

Vérezgetés szex után normális?

Figyelt kérdés
Kb június óta nem voltam együtt senkivel, viszont most egy elég jó adottságokkal rendelkező férfival randizom. Annyi a baj hogy együtt voltunk már többedik alkalommal, és együttlét után másnap/az utáni nap elkezdek vérezni. Pl. együtt voltunk szombat-vasárnap, és ma élénkpiros pecsételő vérzésem van. Vajon attól lehet mert nem vagyok hozzászokva az elég jó adottságaihoz? (előtte egy férfival volt dolgom és ő hozzá sem hasonlítható ebből a szempontból)

2023. febr. 21. 00:11
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem normális.
2023. febr. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
Amennyiben kényelmes nem fájdalmas közben utána sem fáj akkor beindult a hormonképződés . Exeim mind mensiztek utána ,tartós hosszú szexeink voltak , nem volt fájdalmaik ők voltak szorosak nem én túl nagy . Semmi gond nem volt .
2023. febr. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
24%

Az enyhe vérezgetés szexuális aktus után néhány napig normális lehet, különösen, ha az első alkalommal vagy a hosszabb ideig tartó nemi aktusok után jelentkezik. Ez általában a hüvely kisebb sérüléseiből ered, amelyek gyógyulása során enyhe vérzést okozhatnak.


Azonban ha a vérezgetés rendszeresen és fájdalommal jár, akkor érdemes felkeresni egy nőgyógyászt, mivel ez lehet a tünete valamilyen nőgyógyászati problémának, például fertőzésnek vagy gyulladásnak.

2023. febr. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Lehet, hogy tùl nagy van neki. Nem normàlis!
2023. febr. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NTBS ***** válasza:
34%
Szerintem fordulj szakemberhez.
2023. febr. 21. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%
Ha rendszeres, akkor nem normális.Síkosítót is ki kellene próbálni.
2023. febr. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is hasonló a problémám, vasárnap voltunk együtt és ma reggel véres/barnás váladék jött belőlem ébredés után.

Nem rendelkezik olyan extra mérettel, de vadul szexeltünk plusz 4 menetet toltunk egymás után. Nekem van egy enyha méhszájsebem, de az kezelést n igényel azt mondta a doki.


Engem is érdekelne hogy ez lehet a sok szextől, a méhszájsebtől vagy a fogamzásgátlótól esetleg valamilyen nemi úton terjedő betegségtől(mivel ilyenről is olvastam már)?

Januárban voltam ez miatt orvosnál, de semmire nem jutottam vele.

2023. febr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14%

Nem normális, de érhető, ha

- túl nagy méret és eléri a méhszájadat

- nem izgulsz fel, és szárazon teszi be


Hámsérüléseket okoz, ami nem oké, mert pl a rendszeres méhszáj-irritáció vagy mikrosérülések előbb-utóbb kóros elváltozásba vezetnek.

2023. febr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!