Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 hetes terhességnél változó...

5 hetes terhességnél változó erősségű hasgörcs, vérezgetés normális?

Figyelt kérdés
Előző babámat a 10hétben elvesztettem. Akkor semmilyen negativ terhességi tünetem nem volt. 1nap vérzés után elment.. Ujrapróbálkozás után elsőre összejött, az 5. hétben járok. Pár napja görcsöl a hasam és ma elkezdtem barnázósan vérezni.. Ugyan holnap estére van időponton a dokihoz (ahol kapok utrogestant az előző vetélés miatt), de nagyon be vagyok tojva... Másoknál is fordult elő ilyen? Az elmúlt események miatt már nagyon tartok a vetéléstől, akkor is olyan gyorsan zajlott le minden, hogy a holnap este nagyon távolinak tűnik... :( :(

2016. nov. 1. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben most mennék nőgyógyászati ügyeletre. A barnázás + görcs semmi jót nem jelent. Lehet kibírnád holnapig, de ne kockáztass :( Kitartást!
2016. nov. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A görcs nem jelent jót. Alapvetően a barnázással még semmi gond nincs, az én nőgyógyászom mindig azt mondta belefér.

A görcs a nagyobb gond. Már szeded az utrót? Én a piros csíktól kezdve szedtem a következő terhességemnél, vetélés után.

2016. nov. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, lehet hogy ügyelet lesz a vége.. A görcs szerencsére nem olyan erős mint egy átlagos menstruációkor, de azért zavar hogy van. A vérzés barna, bugyin alig látszik, de megijeszt..
2016. nov. 1. 12:13
 4/7 A kérdező kommentje:
Utána olvastam, elvileg ezek a tünetek majdhogynem normálisak, de én már paranoiás vagyok..!
2016. nov. 1. 12:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van aki szerint belefér a görcs és a vérzés és lehet, hogy semmi rosszat nem jelent, de tudod én úgy voltam vele, hogy nem én akarok lenni az az 1000-ből egy nő akinél későn veszik észre a méhen kívülit, mert valahol a neten azt írták normális...
2016. nov. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj be az ügyeletes nőgyógyászati kórházba! Ott fogsz kapni egy hormon injekciót, és így megmarad a terhesség.
2016. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj ügyeletre.Pozitív teszttől kellett volna az utro ha progi gond van.
2016. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!